Menu

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü

Soğutma ve ayırma büyüleri çok tehlikeli büyülerdir ve karı kocayı ayırma büyüsü uygulamaları kara büyüler sınıfındandır. Sadece evli çiftleri değil birbirini seven bütün çiftleri ayırmakta çok etkilidir ve genellikle taraflardan birisine aşık olan üçüncü kişiler tarafından yapılır.

Evlilikleri Bozmak İçin Kullanılan Büyü

Büyülerin uygulanışları ve yardım alınacak ruhani varlıklar bilindikten sonra herkes tarafından yapılabileceği gibi bir kanı vardır ve bu çok yanlıştır. Büyü uygulamaları özellikle ruhani varlıklardan yardım alındığında çok tehlikelidir ve bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından asla uygulanmamalıdır. Yapılacak hatalar karı kocayı ayırma büyüsü gibi art niyetli çalışmalarda çok ters durumların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Eşleri birbirinden soğutup ayırmak için görevlendirilen bir hüddam vardır ve bu büyüde o ruhani varlıktan yardım alınır. Çok güçlü enerjilere sahip olan hüddam devreye sokulduğunda birbirlerini çok seven çiftleri dahi ayırmak mümkündür.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evli çiftten birisine aşık olduğu için evliliği bozmak isteyen kişiler tarafından yapılmak istenen bu büyü diğer büyülerde olduğu gibi niyet aşamasıyla başlar. Ayırmak istenen kişilerin isimleri boş bir kağıda yazılır ve kağıdın üzerinde yardım alınacak hüddamın adı 27 kez söylenir. Büyülerde sayılar büyünün etkili olmasında büyük rol oynar bu nedenle sayılara azami özen göstermek gerekir. Hüddamın adı 27 kez okunduktan sonra kağıda gerekli tılsımlı sözler yazılıp okunur. Bu tarz büyü çalışmalarında okunacak tılsımların ezberden değil kağıda bakılarak okunması önemlidir.

Boş bir kağıt daha alınır ve bu kağıda da ikinci bir tılsım yazılır. Kağıt üst üste dört parça gelecek şekilde katlanır. İlk yazılan kağıt diğerinin yanına konur ve üzerlerine bir tılsım daha okunur. Okuma bitince kağıtlar büyü yapan kişinin eline verilir ve kişi kağıtların üzerine aracı olan hüddamın adını bir kez daha 27 kez okur. Kağıtlar başkalarının eline geçmeyecek bir yerde 27 saat saklanır ve 27 saatin sonunda karı kocayı ayırma büyüsü gerçekleşmiş demektir. Bu büyünün seher vaktinde yapılmasının etkisini arttırdığı yönünde görüşler vardır. Burada yardım alınan çok tehlikeli bir hüddamdır bu nedenle dikkatli olunmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra