Karı Koca Arasını Düzelten Sevgi Büyüsü

Karı Koca Arasını Düzelten Sevgi Büyüsü

Evlilik hayatı boyunca evli çiftler birde fazla sorunla mücadele etmek zorunda kalırlar.  Karı Koca Arasını Düzelten Sevgi Büyüsü Evliliğin ilk yıllarında heyecanlı, birbirlerini seven, birbirlerine aşk dolu gözlerle bakan çiftler evliliğin ilerleyen yıllarında ne sevgi, ne de aşkı aynı anda yürütemeyebiliyorlar. Kısacası birçok evlilik karşılıklı sevgi ve saygının kalmadığı noktaya ulaşmaktadır.

Özellikle kadınlar kocalarının dışarıdaki hayatı benimsemelerinden oldukça müzdarip olduklarını dile getirirler. Mesela; kocanın işten çıktıktan sonra arkadaşları ile dışarıda zaman geçirmesi, kahveye takılması, çeşitli şans oyunları oynayarak zaman geçirmesine ilaveten hayatlarına başka bir kadın sokmaları evli kadınlar tarafından pek hoş olmaya durum olarak karşılanır. Aynı zamanda bu sadece erkeklerin böyle yaptıkları fakat kadınların da yapmadıkları anlamına gelmez.

Çoğu koca karılarının kendisiyle ilgilenmediğinden, evde yemek yapılmamasından veya farklı konular üzerinden şüphe duyarak evliliklerinin düzgü gitmediğini düşünmektedir. Evlilikte sorun olduğu zaman genelde tartışma, yüksek sesle konuşma, bağırma, kötü söz kullanma ve şiddet ortaya çıkmaya başlar. Sonuç ise evliliklerin dağılması, yuvanın yıkılması üzerine odaklanır ve eşler arasında bir tartışma neticesinde eşler ayrılma noktasına kadar gelirler. Yazımızı ne kadar öykülendirirsek örneklerini çoğaltabiliriz. Bu yazımızda sizlere karı koca arasını düzelten sevgi büyüsü hakkında detaylar vermek istiyoruz. Her ne sebepten olursa olsun eşiniz ile aranızda aşılamayan sorunlar varsa ve yuvanız yıkılma seviyesine kadar geldiyse elinizden başka bir şey gelmiyorsa sevgi büyüsü yaptırarak durumu toparlama aşamasına girebilirsiniz.

Karı Koca Arasını Düzelten Sevgi Büyüsü

Öncelikle şunu belirmek isteriz ki; buradan verdiğimiz tüm bilgiler diğer medyum sitelerinden alınan kaynak bilgilerden ibarettir. Birçok medyum sitesi tarafımızca araştırılmakta ve içeriğinden gereksiz bilgiler çıkarılarak sadece gerçek bilgilerin sizlerle tek çatı altından toplanması için bu paylaşımı yapmaktayız. Bizim karı koca arasını düzelte sevgi büyüsü adı altında bir çalışmamız yoktur. Yani bizler asla büyü yapmıyoruz. Fakat çalışmalarımız arasında sevgi büyüsü yerine sevgi vefki bulunmaktadır. Yazımızın detaylarında sevgi vefki hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sevgi büyüsü; sadece eşler arasını düzelten bir büyü olmadığını, sevgililer arasında, nişanlılar, sözlüler ya da sevgili olma yolunda ilerleyen kişiler için yapılan bir tür aşk büyüsüdür. İkili ilişkilerdeki sorunları ortadan kaldırmak ve ikilinin birbirine sımsıkı bağlanması için yapılan bir tür havas ilmi çalışmasıdır. Sevgi büyüsü ak büyüdür ve insanlara zarar verdiği gözlemlenmemiştir. Ancak doğru yapılması gereken bir büyüdür. Yanlış bir şekilde sevgi büyüsü yapılırsa eşler arasında aşılamaya sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Mevcut sorunlar atlatılamaz ve bazı ruhsal bozukluklar görülmeye başlayabilir. Bu nedenle sevgi büyüsü mutlaka profesyonel bir medyum tarafından yapılmalıdır. Şimdi bizim yaptığımız çalışma olan sevgi vefki hakkında bilgi verelim istiyoruz.

Sevgi vefki bir büyü çalışması değildir. Büyülerle karıştırılıyor olsa da her medyumun yaptığı veya yapabileceği bir süreç değildir. Sevgi büyüsü belki bir iğneyle, belki bir kaşıkla, belki de bir saç teliyle yapılabilir. Ancak sevgi vefki için herhangi bir ek malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Medyum olarak elimizin altında bir beyaz kağıt veya bir temiz bez olması yanında bir kalem olması sevgi vefki yapmak için yeterli olacaktır. Tarafımızca tılsımlı sözcükler okunur, elimizin altındaki kağıda veya bez üzerine kişilerin isimleri yazılarak esmalar okunur. Çeşitli ayetle, esmalar ya da dualar okunarak sizin adınıza bir dua etmiş oluruz. Tamamen bir dualama çalışması olarak da düşünülebilir.

Sevgi vefki yaptırdığınız zaman eşlerin arası ne kadar bozuk olursa olsun birbirlerini eskisine göre daha fazla sevmeye başlayacaklardır. Aranızdaki tüm sorunlar buz gibi eriyecek ve evliliğin ilk dönemlerindeki gibi birbirinize sevgi ve aşk dolu gözlerle bakmaya başlayacaksınız. Eşler vefkin etkisi ile birlikte birbirlerine saygı ve sevgiyle yaklaşmaya başlar. Aralarında sorunlar aşılamıyorsa artık vefk ile birlikte açılmaya başlar. Eşler arasında şiddet vs. artık olmaz. Eşler birbirlerini daha çok sever ve saygısızlık yapmazlar.

Her ne kadar sevgi vefki üzerine çalışmalarımızın olduğunu dile getiriyor olsak da bu gibi çalışmalar havas ilmidir. Yani kişiye özel olarak yapılan bir çalışmadır. Herkeste aynı etkiyi, aynı tesiri gösterecek diye bir şey söz konusu değildir. Ortalama olarak 7 günde tamamlanan bu çalışmanın her gününün, her zamanının ayrı bir önemi vardır. Bu demek oluyor ki 15 gün içinde de tutabilir, 40 gün içinde de tutabilir. Ancak çalışmalarımızın %80 garantili olduğunu unutmayınız.

Sevgi Vefki Yapanlar

Eşler arasını düzelten büyüler adı altında açmış olduğumuz paylaşımdaki detaylara baktığınız zaman tek çözümün sadece büyü olmadığını sevgi vefki ile de bazı sorunların aşılabildiğini görmekteyiz. Sevgi vefki medyum olarak bizim kalemimiz olan bir süreçtir. Piyasada birçok sahte medyum bulunmaktadır. Bizim tüm çalışmalarımız resmidir. Yani medyum olarak vergi levhamızın olduğunu, bu süreç için bir ofisimizin olduğunu sizlere belgeleyebilir ve sizleri ziyaretçi olarak bile kabul edecek kadar açık yürekli olduğumuzu dile getirebiliriz. Resmi medyum arıyorsanız ve eşinizle aranızdaki sorunları vefk yolu ile aşmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak büyü yapan medyum arıyorsanız bizimle iletişime geçmeme konusunda sizler bilgilendirmek isteriz. Çünkü biz büyü bakımı, büyü yapımı ve büyü bozulması süreçlerinde bulunmuyoruz.

Sevgi Vefki Günah mı?

Kuran-ı Kerim kitabımızın bazı ayetlerinde büyülerin yaptırılmaması gerektiği açıkça vurgulanmaktadır. Diğer tüm dinlerin kitaplarında da büyülerden bahsedilmekte ve yapılmaması gerektiği açıkça ifade edilmektedir. Ancak vefk, celb, tılsım veya hamaylı gibi süreçlerin bir büyü olmadığının altını çizmek isteriz. Burada yapılacak olan sevgi vefki çalışması bir dua etme çalışmasıdır. Yani kişiler için medyum tarafından dua edilmesi anlamına gelmektedir. Bu nedenle de büyü olmayan bir çalışma için günah demek oldukça yersizdir.

Ayrıca evlilik büyüsü yazımızıda inclemek isterseniz buradan tıklayabilirsiniz

Bize Nasıl Ulaşırsınız?

Sitemiz üzerinden ister telefonla, isterseniz mail aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Telefondan iletişim kurmaktan çekinen kişiler için 7/24 telefonlarımızdan mail adreslerimizi günce olarak kontrol etmekteyiz. WhatsApp numaralarımızdan da 7/24 sizlere destek vermekteyiz. Bu nedenle sitemiz üzerinde bulunan tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Sinemin annesi dedi ki:

  Mrh benimde esimle bir takim sorunlarim var acaba arasam yardimci olur mu medyum hoca

 2. erkan kurt dedi ki:

  hoca vefk yapıyor mu bilen varmı

  1. M. Ali suruç dedi ki:

   Evet ben harmura aşk celbi için başvurdum gerçekten etkili oldu üzerimde taşıdım dualarını hocam yaptı tavsiye ederim

 3. ömriye dedi ki:

  benim kocamla aramizda vok buyuk sıkınrılar vardı 7 yıllık evlıyız ve 2 tane çocuğumuz var beni, aldatmaları sürekli başka kadınlardan bıkmıştım ama sonunda Allahıma çok şükür bu sorunlarım bitti gitti hocam vesile olmuştur eksik olmasın

 4. selma ay. dedi ki:

  4 hoca gezdim Çokta para döktüm ali hocamı tavsiye ettileru Ben kendisini hiç görmedim Telefonda bana herseyi anlattı Çaresi var dedi Allahın izniyle inşallah dedi 16 gün sonra nişanlım kendiliğinden geldi Ailem ve benden af diledi barıştık Burdada hakkında yazı görünce size belki faydam olur diye yazdım. Allah senden razı olsun ali hocam sen hep dualarımdasın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara