Menu

Karanfil ile Aşk Büyüsü Yapmanın Aşamaları

karanfil ile aşk büyüsü nasıl yapılırBirçok çeşit büyü yapma şekli vardır. Bunlardan bir tanesi ise karanfil ile aşk büyüsü yapmaktır. Bir kişiyi yanınıza getirmek istiyorsanız bu karanfil büyüsünün gerçekleşme olasılığı çok yüksektir. Fakat bazı büyü çeşitlerinde olduğu gibi bu büyüyü yaparken de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Karanfil ile yapılan büyü celp büyüsü olarak da bilinmektedir. Karanfil ile aşk büyüsü yapma sizi istediğiniz celbe götürebilir. Karanfil ile yapılan büyü bir nevi aşk büyüsü olarak da bilinmektedir ve kısa sürede büyü yapılan kişinin büyüyü yaptıran kişiye geri dönmesi amaçlanır. Bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre 40 ya da 50 adet karanfil olması istenir. Sevdiğiniz kişi sadece size bağlanır ve sizin aşkınızdan yanıp tutuşur yapılan bu büyü ile… Karanfil ile aşk büyüsü yapma en tesirli ve en etkili aşk büyülerinin arasında yer alır. Büyü yapılan kişinin aklında fikrinde ve zikrinde sadece büyüyü yaptıran kişi olur. Büyüye maruz kalan kişinin aklı ve kalbi sadece onun için çalışır. Karanfil ile aşk büyüsü yapma fülfül büyüsü olarak da bilinmektedir.

Karanfil ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer sevdiğiniz kişiyi yanınıza getirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey 41 tane karanfil almaktır. Daha sonra alınan bu karanfillerin üzerine 40 tane İhlas Suresi okunması gerekir. İhlas Suresi okunduktan sonra okunan karanfiller teker teker ateşe atılır ve karanfiller ateşte yanarken büyü yapılacak olan kişi için beni bulamayınca ve yanımda olmayınca rahat uyumasın, sabrı tükensin şeklinde ifadelerde bulunur. Her karanfil yanarken niyetinizi ve isteğinizi belirtebilirsiniz. En son karanfili de yaktıktan ve dileğinizi söyledikten sonra gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Büyünün kısa süre de tutması beklenir ve bu büyüyü pek kimse bilmez. Ancak bu büyüyü yaptıran kişilerin büyünün kısa sürede tuttuğunu söylemesi üzerine halk arasında zamanla yaygınlaşmıştır. Bu büyü genelde perşembeyi cumaya bağlayan gece saatlerinde yapılır. Bu büyü bağlama büyüsü olarak da tercih edilir. Çoğu zamanda sevdiği kişiyi yanına getirmek için tercih edilir.

Karanfil ile Aşk Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Yukarıda bahsetmiş olduğum gibi bu büyü perşembeyi cumaya bağlayan gecede yapılmaktadır. Fakat karanfil yakma işlemini 3 Cuma boyunca yaparsanız daha tesirli olacaktır. Ve 3 Cuma geçtikten sonra büyü kendisini göstermeye başlar.

11 Comments
 1. Volkan Ağustos 1, 2018 / Cevapla
  • De Nisan 14, 2019 / Cevapla
 2. Eda Ağustos 3, 2018 / Cevapla
  • Melek Kasım 27, 2018 / Cevapla
   • Eda Aralık 30, 2018 / Cevapla
 3. ipek Ağustos 7, 2018 / Cevapla
  • ipek Ağustos 17, 2018 / Cevapla
  • ipek Ağustos 19, 2018 / Cevapla
 4. Nermin Ağustos 26, 2018 / Cevapla
 5. Görkem Ağustos 27, 2019 / Cevapla
 6. Islam Mart 15, 2021 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra