Karanfil ile Aşk Büyüsü Yapmanın Aşamaları

Karanfil ile Aşk Büyüsü Yapmanın Aşamaları

Birçok çeşit büyü yapma şekli vardır. Karanfil ile Aşk Büyüsü Yapmanın Aşamaları Bunlardan bir tanesi ise karanfil ile aşk büyüsü yapmaktır. Bir kişiyi yanınıza getirmek istiyorsanız bu karanfil büyüsünün gerçekleşme olasılığı çok yüksektir. Fakat bazı büyü çeşitlerinde olduğu gibi bu büyüyü yaparken de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Karanfil ile yapılan büyü celp büyüsü olarak da bilinmektedir.

Karanfil ile aşk büyüsü yapma sizi istediğiniz celbe götürebilir. Karanfil ile yapılan büyü bir nevi aşk büyüsü olarak da bilinmektedir ve kısa sürede büyü yapılan kişinin büyüyü yaptıran kişiye geri dönmesi amaçlanır. Bazı kaynaklardan edinilen bilgilere göre xx ya da x adet karanfil olması istenir. Sevdiğiniz kişi sadece size bağlanır ve sizin aşkınızdan yanıp tutuşur yapılan bu büyü ile… Karanfil ile aşk büyüsü yapma en tesirli ve en etkili aşk büyülerinin arasında yer alır. Büyü yapılan kişinin aklında fikrinde ve zikrinde sadece büyüyü yaptıran kişi olur. Büyüye maruz kalan kişinin aklı ve kalbi sadece onun için çalışır. Karanfil ile aşk büyüsü yapma fülfül büyüsü olarak da bilinmektedir.

Karanfil ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer sevdiğiniz kişiyi yanınıza getirmek istiyorsanız yapmanız gereken şey 41 tane karanfil almaktır. Daha sonra alınan bu karanfillerin üzerine X tane İhlas Suresi okunması gerekir. İhlas Suresi okunduktan sonra okunan karanfiller teker teker ateşe atılır ve karanfiller ateşte yanarken büyü yapılacak olan kişi için beni bulamayınca ve yanımda olmayınca rahat uyumasın, sabrı tükensin şeklinde ifadelerde bulunur.

Her karanfil yanarken niyetinizi ve isteğinizi belirtebilirsiniz. En son karanfili de yaktıktan ve dileğinizi söyledikten sonra gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz. Büyünün kısa süre de tutması beklenir ve bu büyüyü pek kimse bilmez. Ancak bu büyüyü yaptıran kişilerin büyünün kısa sürede tuttuğunu söylemesi üzerine halk arasında zamanla yaygınlaşmıştır. Bu büyü genelde … bağlayan gece saatlerinde yapılır. Bu büyü bağlama büyüsü olarak da tercih edilir. Çoğu zamanda sevdiği kişiyi yanına getirmek için tercih edilir.

Karanfil ile Aşk Büyüsü Ne Zaman Yapılır?, Karanfil ile Aşk Büyüsü Yapmanın Aşamaları

Yukarıda bahsetmiş olduğum gibi bu büyü x cumaya bağlayan gecede yapılmaktadır. Fakat karanfil yakma işlemini x Cuma boyunca yaparsanız daha tesirli olacaktır. Ve 3 Cuma geçtikten sonra büyü kendisini göstermeye başlar.

Sitede yer alan tariflerin çoğu kitaplardan alıntı ve örnek amaçlıdır kendiniz asla bu tür işlemlere kalkışmayın çünkü büyü şeytani işlemler ve islam dinine tamamen aykırı bir uygulamadır.

14 Yorum

 1. Volkan dedi ki:

  karanfille yapılan aşk büyüsü değil de harmura aşk celbi yaptırdım faydaısnı gördüm. Hocam siz çok yaşayın.

  1. De dedi ki:

   Volkan benle iltibata gecebilirmisin. Sana sormak istedigim seyler var
   ” yazarsan sevinirim.

 2. Eda dedi ki:

  Erkek arkadaşımı çok seviorum ama bu aralar aramız limoni haliyle piskolojime yansıyor bende aşk celbi yaptırdım inşallah sonucunu buradan paylaşıcam arkadaşlar.

 3. ipek dedi ki:

  dün ben de aşk celbi yaptırdım bende sonucunu çok merak ediyorum daha ilk günüm henüz bi şey yok haliyle daha yeni ama bende gidişat hakkında detay vericem merak edenlerin merakını gidericem.

  1. ipek dedi ki:

   ya yemin ediyorum bu kadar etkili bir şey ben hayatımda ne gördüm ne duydum. Daha kaç gün oldu yaptıralı valla etkisini gördüm. AVM’de bir mağazada çalışan kişiyi kendime aşık etmeyi başardım. İşlem yaptırmadan önce hiç muhabbetimiz bile yoktu yarın iş çıkışında buluşucaz ilk heyecanımı sizinle paylaşıyorum.

  2. ipek dedi ki:

   evet arkadaşlar sırf buraya cevap vermek için girdim sizi unuttum sanmayın. aşk celbi işe yaradı. Valla çok mutluyum.

 4. Nermin dedi ki:

  Merhaba İpek biraz daha ayrıntılı anlatma şansın var mı bende yaptırmak istiyorum.

 5. Görkem dedi ki:

  Aşk celbi denen büyü nasıl yapılıyor
  Bu karanfil büyüsüne mi aşk celbi deniyor.

 6. Islam dedi ki:

  Önce tüm karanfillere ihlas okuyup sonra mı ateşe atıcaz bilgisi olan yazarsa sevinirim…

 7. gülşah dedi ki:

  bunu yaptıktan sonra 3harfliler musallat olmuyor değil mi

  1. FAZLI dedi ki:

   hayır ben yaptırdım hemde duLI ŞEKİLDE YAptı hocam çok memnunum Allah ondan razı olsun. numarasıda 05366988020 bilmeyen kRDEŞLERİM İÇİN . HERKWS FAYDALANSIN.

 8. sıla baloğlu dedi ki:

  merhaba ben 42 yaşındayım ve hala evlenmedim kiminle bir ilişkiye başlasam hep kısa süreli oldu hep bir konuda sorun çıktı ve bir türlü dikiş tutturamadım arkadaşımın tavsiyesiyle ali hocayı aramıştım çalışma yaptık yaklaşık 1 ay oluyor bir şeylerin değiştiğini hissediyorum resmen sanki daha cazibeli bir hale geldim erkeklerin bulunduğu ortamlarda sanki herkes bana bakıyor bana yakın olmak istiyorlar ve biriyle de yaklaşık 1 haftadır iyi anlamda görüşmeye de başladık bu sefer evliliğe gider mi gitmez mi bilinmez ama bu kadar kısa sürede böyle bir değişim beklemiyordum allah kendisinden bin kere razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara