Menu

Karabiber Büyüsü Niçin Yapılır Tesirleri Nelerdir?

karabiber büyüsü tesirleriEn etkili ve en güçlü bağlama ya da diğer bir adıyla aşk duası olarak da geçmektedir. Karabiber büyüsü oldukça etkili ve tesirli büyüler arasında yer almaktadır ve bu sebepten dolayıda dünyada ve ülkemizde oldukça yaygın bir şekilde yapılmaktadır.

Karabiber Büyüsü Niçin Yapılır?

Karabiber büyüsünün yapılış amacı birçok büyünün yapılış amacında olduğu gibi sevdiği kişiyi kendine aşık etmek, bağlamak ya da sevdiği kişiyi kalben ve fikren kendine bağlamaktır. Bunların haricinde bu büyünün diğer bir yapılış amacı ise karşısındaki kişiyi kendisine bağlar ve gözü ondan başkasını görmez. Sevgi ve muhabbet kurmak amacıyla yapılan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Karabiber büyüsü genelde 21 ile 41 tane karabiberin üzerine çeşitli dualar okunarak yapılır. Karabiber büyüsünün en temel amaçlarından biri de büyü yapılacak olan kişinin kalbine aşk ateşi düşürmektir. Bu büyü giden kişiyi geri getirmek amacıyla da uygulanmaktadır. Bu büyü yapılırken belirli gün ve gecede okunacak olan dualar gerçekleşince gümüş ve yahut bakır üzerine atılır ve yakılır. Eğer bu büyüyü yapacak kişiler tüm bu hususlara eksiksiz bir şekilde uyarsa büyü hemen etkisini gösterecektir.

Karabiber Büyüsü Tesirleri

Karabiber büyüsü yapıldıktan sonra biberler ateşin üzerine bırakılır ve  3 kez sabah ve akşam dahilinde 7 gün boyunca devam ettirilirse, büyü tesirini çok kısa bir süre içerisinde gösterecek ve büyü yapılan kişi hemen anında her kim olursa olsun aşkından deli divaneye dönecek ve o kişiden asla ve asla ayrılmayacak duruma gelecektir. Bu kadar güçlü bir büyüyü günümüzdeki insanlar elbette tercih etmektedir. Büyü yapıldığı andan itibaren bir takım varlıklar hemen işe koyulur. İlk olarak büyüye maruz kalan kişinin aklına o kişiyi sokar ve sadece onu düşünmesini sağlar. Belli bir zaman sonra ise rüyalarına girmeye başlar. Büyü yapılan kişi sürekli karşısındaki kişiyi aramak ister bazen aramak istemese de zamanla büyünün etkisi altına girecek ve hiçbir şekilde karşı koyamayacak duruma gelecektir.

One Response
  1. Sümeyye erktş Aralık 13, 2017 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra