Menu

Kara Yılan Büyüsü Nedir

Kara Yılan Büyüsü

Kara yılan büyüsü, kara büyüler arasında yer alan tamamen kötü nefesli bir büyü çeşididir. Kara yılan büyüsü nedir, kara yılan büyüsü iki insanı ayırmak, soğutmak, birbirinden iğrendirmek için yapılan oldukça tesirli büyülerden biridir. Kara yılan büyüsü yapıldıktan hemen sonra tesirini gösteren güçlü büyüdür. İsminden de anlaşıldığı gibi kara yılan büyüsü, yılanın dilimizde ki mecazi anlamlarını taşır. ‘ kötü, sinsi, fesat’ gibi. Ara bozmak için yapılan büyüyü yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka bir medyum ya da hoca desteği almalısınız. Çünkü büyü çok kuvvetli tılsımlarla yapıldığı için büyü yapım esnasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir durumda müdahale ve önlem almak içindir. Büyü vekf üzerine yapılır ve muska haline getirilir. Büyüyü yaptırmadan önce bilmeniz gereken önemli 2 şey vardır. Birincisi büyünün hiçbir şekilde dinimizde yeri olmayışıdır.

Kara Yılan Büyüsü Nasıl Yapılır?

İkincisi ise büyü sadece büyü yapılan ve büyü yaptıran kişiyi etkilemez, büyü yapılan ve büyü yaptıran kişinin ailelerini arkadaşlarını bile etkiler. Kara yılan büyüsü nedir, büyü her zaman seven iki kişiyi ayırmak için yapılmaz. Kara yılan büyüsü aralarının bozulmasını istediğiniz bir aileye veya bir arkadaşınızın sevmediği biriyle samimi olmasından rahatsızsanız aralarının soğuması içinde bu büyü uygulamasını yaptırabilirsiniz. Büyü hızlı şekilde tesir ettiği için bozulması istenirse de hemen müdahale etmek gereklidir. Büyü yapıldıktan hemen sonra tesirini göstermeye başlar en fazla 1 hafta içinde sonuç elde edilir.Öncelikle kişilerin arasındaki tartışmalar kavgaya, kavgaları şiddete ve daha sonrasında iki kişi birbirine tahammül edemeyecek hale getirilir.

Kara Yılan Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Büyü ile yapılan insanın bilincine girilir ve komutalar verilerek ne yapılması isteniyorsa yapılır. Kara yılan büyüsü geçmişten günümüze fazlasıyla kullanılmış ve neredeyse kültür haline gelmiş büyülerden biridir. Kara yılan büyüsü nedir, kara yılan büyüsü yapımı sırasında yılan malzemesi kullanıldığı için adı oradan gelmektedir. Büyü yazılan vekflerden muska haline getirilir ve muska kapanmadan önce muskanın içine yılanın bir parçası konulur. Yılanın dişi, yılanın derisi ve ya yılanın pulundan bir parça konularak büyü işlemi tamamlanır. Büyüyü yaptırdıktan hemen sonra tesirini göreceksiniz ve en geç 1 hafta içinde isteğinizde kavuşacaksınız.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra