Menu

Kara Duman Büyüsü İle Evdeki Huzuru Kaçırma

Evdeki huzuru kaçırmak için yapılan büyüler genellikle evdeki bir eşya üzerine ya da muskaya yazılarak yapılmaktadır. Kara duman büyüsü ile evdeki huzuru kaçırma ise daha etkili ve zor bir yöntemdir. Bu büyü kara büyüler arasında yer aldığında etkileri kişiler üzerinde daha kısa sürede görülmeye başlanacaktır. Fakat bu büyünün yapımı biraz uzun sürmektedir ve her medyum bu büyüyü yapamaz. Kara duman büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin evindeki huzuru kaçırabilirsiniz. Bu büyü sayesinde kişiler artık sürekli bir kavga içerisinde olacaklardır ve mutsuzluk aile içerisine yayılacaktır. Hane içerisine yapılan büyüler kişi üzerine yapılan büyüden daha etkilidir ve tüm aile bireyleri üzerinde büyünün etkileri görülmektedir.

Huzur Kaçırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Aile içerisindeki huzuru kaçırmak için yapılan büyüler genellikle zor büyülerdir. Tüm haneyi etkileyeceği için bu büyünün yapılması oldukça zordur. Kara duman büyüsü ile evdeki huzuru kaçırma için medyum aileye ait olan bir eşya üzerine büyülü sözcükleri söyler ve bu eşya üzerine aile fertlerinin isimleri tek tek yazılır. Daha sonra bu eşya yakılır ve siyah bir duman oda içerisine yayılır. Bu büyünün kişilerin evinde yapılması şarttır. Bu büyülü kara dumanın tüm ev içerisinde gezdirilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü tesirini gösterecektir. Büyü tamamlandıktan sonra aile içerisindeki herkes bu büyüden etkilenecektir ve sürekli olarak bir geçimsizlik baş gösterecektir. Kişiler sürekli olarak kavga etmeye başladıklarından aile içindeki huzurları kalmayacaktır. Kısa sürede aile dağılacak duruma gelecektir.

Huzur Kaçırma Büyüsü Ne Kadar Etkilidir

Kara dumanla huzur kaçırma büyüsü oldukça etkili bir kara büyüdür. Çok kuvvetli bir büyü olduğu için anında aile içinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Kara duman büyüsü ile evdeki huzuru kaçırma planınız kısa sürede gerçekleşecektir. Fakat bu büyü ne kadar kuvvetli bir büyü olsa da kişiler üzerinde belli bir süre tesir edecektir. Bu tesir süresi bittiğinde kişiler artık eski davranışlarına geri döneceklerdir ve ev içerisindeki huzur tekrar sağlanmış olacaktır. Bu yüzden bu büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkileri de devam edecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra