Kapıya Su Dökme Büyüsü

Kapıya Su Dökme Büyüsü

Doğal yollarla istenilen kişi aşık edilemiyorsa bunun başka yolları da vardır. Bu yollar ise özellikle aşık etme amaçlı kullanılan büyülerdir. Aşık etme büyülerinin birçok uygulama şekli vardır ve kapıya su dökme büyüsü de bunlardan birisidir.

Su İle Yapılan Büyüler

Su büyüleri genellikle bağlama büyüleri içinde yer alır. Aşık etmek için sık uygulanan yollardan birisi olan kapıya su dökme büyüsü de bağlama büyüleri arasında yer alır ve iki günde etki ettiği söylenir. Su ile yapılan büyülerin kara büyüler içinde de yer alması büyü yaptırmaya niyetlenen kişilerin dikkatli olmasını gerektirir.

Su büyüleri etkili büyüler olduğu için bağlama büyüsü olarak kullanıldığında kişi kendi duygularından emin olmalıdır. Aşık edip bağlamak amacıyla yapılan her büyü için bu geçerlidir. Büyü yaptıran kişinin psikolojik durumu ve duyguları büyünün gerçekleşmesi üzerinde etkilidir. Bu özellikle aşık etme büyüleri yapılırken çok önemli bir hale gelir. Büyü yaptırmak isteyen kişinin tereddütleri varsa büyülenmek isteyen kişi üzerinde etkisi olmaz ayrıca böyle durumlarda büyünün ters tepme riski de vardır.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır?, Kapıya Su Dökme Büyüsü

Büyü çalışmalarında enerjilerin doğru yönlendirilmesi büyük önem taşır bu nedenle büyülerin mutlaka bir medyum tarafından yapılması önerilir. Su büyülerinde ise bir fark vardır kapıya su dökme büyüsü yapılırken enerjinin büyü yaptırmak isteyen kişi tarafından yönlendirilmesi gerekir. Bu asla kişinin büyüyü kendi başına yapması için bir sebep olmamalıdır ve enerji yönlendirilirken iyi bir medyumun yardımı alınmalıdır.

Su büyüsü yapmak için gereken malzemeler saf su, şeffaf bir cam kase ve bir örtüdür. Örtünün mavi veya yeşil renkte olması gerekmektedir. Bunların yanında gül ya da karanfil yaprakları ve bir pusula gerekmektedir. Örtü bir masanın üzerine serilir ve parmak suya sokulur ardından ıslak parmak alnın tam ortasına bastırılır. Bu nokta üçüncü göz diye de adlandırılan noktadır ve algıların açılmasını sağlar. Pusulanın kuzey doğu ve batıyı gösterdiği yöne su serpilir ve çiçek yaprakları bırakılır. Tüm bu çalışma esnasında yoğun olarak bağlanmak istenen insan düşünülmelidir. Kalan su bağlanmak istenen kişinin kapısına dökülür.

12 Yorum

 1. Ceyda C. dedi ki:

  hocam ben Sevil bana takılan birisi var. Sürekli bana aşık olduğunu, konuşmak istediğini söylüyor ama ben istemiyordum daha önümde üniversite var okulum bitmeden bir birliktelik düşünmüyorum. Ama son 1 haftadır içimden gelen sese dur diyemiyorum sanki bişeyler beni sevgili olmaya itiyor gibi hissediyorum. Büyüden şüpheleniyorum ve neden şüphelendiğimi kısaca anlatayım.

  Özellikle bu kapıya su dökme büyüsünü araştırdım. Bizim evimiz müstakil ve etrafında pek ev yok. sabahları annem ya da babam herhangi birisi her sabah kapıyı açtıklarında gül kokusu hissediyorlarmış bana dek gelmedi ama kapının önünde bir bardaklık kadar ıslaklık görünüyor. bir iki gül yaprağı da göründü. Acaba kapıya gül suyu büyüsü yapıyor olabilirler mi? Bu konuda bilgi istiyorum cevaplarsanız sevinirim. Eğer büyü varsa bozuyormusunuz bozulursa sonucu ne olur

 2. Kemalettin Ceylan dedi ki:

  hocam size nasıl ulaşırım? Ya da ulaşan kimse varsa numarasını verebilir mi?

 3. Semiha Türkan dedi ki:

  hocam ben eşimle anlaşamıyorum ne yaptıysak ortak yolu bir türlü bulamıyoruz artık bıktım canıma tak etti. Lütfen bana yardımcı olun boşanmak istiyorum.

 4. Abdulkerim Sönmez dedi ki:

  Medyum hocamı saygı ve sevgimle selamlıyorum.
  Size ne kadar dua etsem, ne kadar yalvarsam hakkınızı ödeyemem. Eşimle çok ciddi sorunlar yaşıyorduk. Ev içerisinde anlaşamıyoruz, dışarı çıktığımız zaman çok iyi anlaşıyorduk. Bu durumu hocaya anlattım bana evde büyü olduğunu söyledi. Ama bu büyü öyle evin içinde bulunacak bir şey değilmiş. Allah razı olsun bana tılsım hazırladı. Bu tılsımı evde gözle görülecek bir yere koy dedi. Dediklerini yaptım ve ilk zamanlar yine tartışmalar yaşadık. Tam 11 gün geçti ve eşime 2 gündür kavga etmiyoruz dedim. Sonrasında aradan 3 ay geçti dışarıda olduğu gibi ev içinde de çok mutlu olmaua başladık. Yani demem o ki hoca evin içindeki büyüyü bozdu.

 5. süleyman dedi ki:

  Ticaretle uğraşayan birisiyim fakat işlerim alt üst oldu. Bu duruma alıştırmaya kendimi ikna ettim ancak maddiyat tükenince eşim tarafından terk edildim. Şimdi ufaktan maddiyatı toparlamayı başarır gibiyim ama eşimi çok seviyorum. Hocadan yardım istedim. Eşimi geri getirmeyi başardı.

 6. Asuman dedi ki:

  karşı dairedeki komşumuzla anlaşamıyorduk. Taşınsınlar diye her gün dua ediyordum. Sonra hocayla tanıştım kapıya su dökme tılsımı yaptı. Adamlar 2 haftada taşındılar. ne kadar mutlu oldum anlatamam teşekkür ederim hocam.

 7. Şerif dedi ki:

  Gidenin arkasından çabuk geri dönsün diye su döktüklerini biliyordum. Demekki su dökme ile ilgili gerçekten önemli bir şey olduğunu öğrendim. Beni terk etmiş ola eski sevgilimin geri dönmesinde hocanın yaptığı çalışma gerçekten güzel sonuçlar verdi. Valla beni terk edip gittiği gibi geri gelmesini de bildi.

 8. Hakan dedi ki:

  Çok sevdiğim birisini ne yaptıysam kendime aşık ettirememiştim. Hocayla tanıştım bir kaç işlem yaptı şimdi istediğimi elde ettim. Hocam sen çok yaşa.

 9. Şeyda dedi ki:

  kocamla ayrılmak üzereyken hocadan yardım aldım. Kocamı yeniden bana bağladı.

 10. Seher dedi ki:

  Bir arkadaşım sevdiği kızla evlenmek için hocaya evlenme büyüsü yaptırdı. Hiç evlenmez dediğim arkadaşım 1 sene içinde evlendi. Zannedersem kapıya su dökme büyüsü yaptırmıştı. Dikkatimi çekti öyle bende yorum yazayım dedim.

 11. Emine dedi ki:

  Hoca ile aslında kısa süre önce tanıştık. Eşim ile sürekli sorunlar yaşayan bir bayanım ve bu sorunların içerisinde ne yazıkki şiddet de var. Sorunlarımı sıralayarak sizi boğmak istemiyorum. Fakat şu kadarını söyleyebilirim ki evlendiğim günden berri alkol, kumar, şiddet hiç tükenmedi. Sonunda canıma tak etti ve medyum hoca ile karşılaştım. Sorunlarımı bir bir anlarttım. Saolsun beni sabırla dinledi ve aslında o bile benim için üzüldü. Eşimden ve herkezden gizli olarak hocadan yardım aldım. Bana kapıya su dökme vefk yaptı ve şuan kısa sürede etkisini görmeye başladım. Hocam senden Allah razı olsun ki bir kaç gündür rahat bir akşam geçiriyorum.

 12. Saliha dedi ki:

  Arkadaşlar hocaya ulaşamıyorum ben, yorumlarınızı okudum ve benim de sorunlarım var bilgi almak ve bende yaptırmak isyorum. Nerden iletişim kurdunuz blgi verebilirmisiniz?

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara Bağlama Büyüsü - Soğutma Büyüsü - Ayırma Büyüsü - Aşık Etme Büyüsü - Bağlama Duası