Menu

Kapıya Su Dökme Büyüsü

Doğal yollarla istenilen kişi aşık edilemiyorsa bunun başka yolları da vardır. Bu yollar ise özellikle aşık etme amaçlı kullanılan büyülerdir. Aşık etme büyülerinin birçok uygulama şekli vardır ve kapıya su dökme büyüsü de bunlardan birisidir.

Su İle Yapılan Büyüler

Su büyüleri genellikle bağlama büyüleri içinde yer alır. Aşık etmek için sık uygulanan yollardan birisi olan kapıya su dökme büyüsü de bağlama büyüleri arasında yer alır ve iki günde etki ettiği söylenir. Su ile yapılan büyülerin kara büyüler içinde de yer alması büyü yaptırmaya niyetlenen kişilerin dikkatli olmasını gerektirir.

Su büyüleri etkili büyüler olduğu için bağlama büyüsü olarak kullanıldığında kişi kendi duygularından emin olmalıdır. Aşık edip bağlamak amacıyla yapılan her büyü için bu geçerlidir. Büyü yaptıran kişinin psikolojik durumu ve duyguları büyünün gerçekleşmesi üzerinde etkilidir. Bu özellikle aşık etme büyüleri yapılırken çok önemli bir hale gelir. Büyü yaptırmak isteyen kişinin tereddütleri varsa büyülenmek isteyen kişi üzerinde etkisi olmaz ayrıca böyle durumlarda büyünün ters tepme riski de vardır.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü çalışmalarında enerjilerin doğru yönlendirilmesi büyük önem taşır bu nedenle büyülerin mutlaka bir medyum tarafından yapılması önerilir. Su büyülerinde ise bir fark vardır kapıya su dökme büyüsü yapılırken enerjinin büyü yaptırmak isteyen kişi tarafından yönlendirilmesi gerekir. Bu asla kişinin büyüyü kendi başına yapması için bir sebep olmamalıdır ve enerji yönlendirilirken iyi bir medyumun yardımı alınmalıdır.

Su büyüsü yapmak için gereken malzemeler saf su, şeffaf bir cam kase ve bir örtüdür. Örtünün mavi veya yeşil renkte olması gerekmektedir. Bunların yanında gül ya da karanfil yaprakları ve bir pusula gerekmektedir. Örtü bir masanın üzerine serilir ve parmak suya sokulur ardından ıslak parmak alnın tam ortasına bastırılır. Bu nokta üçüncü göz diye de adlandırılan noktadır ve algıların açılmasını sağlar. Pusulanın kuzey doğu ve batıyı gösterdiği yöne su serpilir ve çiçek yaprakları bırakılır. Tüm bu çalışma esnasında yoğun olarak bağlanmak istenen insan düşünülmelidir. Kalan su bağlanmak istenen kişinin kapısına dökülür.

12 Comments
 1. Ceyda C. Haziran 6, 2018 / Cevapla
 2. Kemalettin Ceylan Haziran 9, 2018 / Cevapla
 3. Semiha Türkan Haziran 10, 2018 / Cevapla
 4. Abdulkerim Sönmez Haziran 13, 2018 / Cevapla
 5. süleyman Haziran 16, 2018 / Cevapla
 6. Asuman Haziran 19, 2018 / Cevapla
 7. Şerif Haziran 23, 2018 / Cevapla
 8. Hakan Haziran 26, 2018 / Cevapla
 9. Şeyda Haziran 30, 2018 / Cevapla
 10. Seher Temmuz 3, 2018 / Cevapla
 11. Emine Temmuz 5, 2018 / Cevapla
 12. Saliha Temmuz 6, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra