Menu

Kapı Kirişine Domuz Yağı Büyüsü

Kara büyülerin yapımında bulunması oldukça zor malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemelerden biri de domuz yağıdır. Domuz yağı ile yapılan büyülerin süreleri diğer büyülere göre daha uzun sürmektedir. Domuz yağı şeffaf ve kokusuz olduğu için sürüldüğü yerde gözükmez ve fark edilmez. Bu yüzden de büyünün uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlar. Domuz yağı büyüsü genellikle çiftleri ayırmak ve onlara huzursuzluk vermek için çok fazla tercih edilmektedir. Kapı kirişine domuz yağı büyüsü ile evli çiftleri birbirinden ayırabilirsiniz ve istediğiniz kişinin ilişkisini bozabilirsiniz. Bu büyü oldukça kuvvetlidir ve yapıldığı andan itibaren kişiler üzerindeki etkisini saatler içerisinde belli eder. Bu yüzden bu büyüyü çok fazla kullanılmaktadır.

Kapı Kirişine Domuz Yağı Büyüsünün Yapılışı

Domuz yağı büyüsü için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Medyum domuz yağı üzerine çiftleri ayırmak için üç harflileri de kullanarak ayırma büyüsünü gerçekleştirir. Daha sonra bu domuz yağını mutlaka çiftin evlerinin kapı kirişine sürmelisiniz. Büyü bu şekilde gerçekleştirilir. Çiftler ev değiştirmedikleri süre boyunca bu büyünün etkisi altında kalacaklardır. Kapı kirişine domuz yağı büyüsü yapıldıktan sonra çift durup dururken kavga etmeye başlayacaktır ve artık bu kavgalar şiddetlenecektir. Kısa süre içerisinde çift birbirinden nefret eder duruma gelir ve ayrılma kararı alacaktır.  Bu şekilde büyü kişiler üzerine etki eder. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür.

Kapı Kirişine Domuz Yağı Büyüsünün Bozulması

Bu büyü oldukça zor yapılan bir büyü olduğu için bozulması da oldukça zor olacaktır. Büyüyü bozdurmak için genellikle büyüyü yapan medyumu bulmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Kapı kirişine domuz yağı büyüsü ne kadar zor bir büyü olsa da belli bir tesir süresi vardır ve bu tesir süresi sona erdiğinde kişiler üzerindeki etkisi de yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Tekrar gene aynı medyuma giderek büyüyü yeniletebilirsiniz. Bu şekilde büyünün tesiri uzarken kişiler üzerindeki etkisi de geçmemiş  olacaktır ve kısa süre içerisinde çift tamamen ayrılık kararı alacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra