Menu

Kalem Büyüsü

Birçok kişinin bizlerden talep ettiği kalem büyüsü konusunda sizlerin meraklarını gidermek üzere yazı yolu ile paylaşım yapmak istiyoruz. Kalem büyüsü nedir, kalem büyüsü ne işe yarar ya da kalem büyüsü nasıl yapılır gibi sorulara cevap bulmanıza istinaden internet ortamında gereksiz bilgilerin yer alması bizleri rahatsız etmesinden dolayı başka hiçbir yerde bulamayacağınız gerçekçi bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kalem büyüsü daha çok bir deri ile mümkün olabilmekteydi. Eski çağlardan beri günümüze kadar gelmesinde baz değişiklikler söz konusu olmaktadır. Bu tam olarak eski çağlara göre derinin zor bulunmasından dolayı artık günümüzde kağıt malzemesi kullanılarak yapılmaya başlanmasıdır.

Kalem büyüsü yapılırken şu aşamalardan geçilmektedir. 2 adet kağıdı üst üste koyun ve bu kağıtlar geniş ortalama olarak a4 kağıdı gibi olmalıdır. Kağıtları üst üste koyun ve üst kısımdaki kağıdın üzerine üçgen çiziniz. Kağıtların birbirlerine bant yolu ile tutturulmasında büyük bir önem vardır. Çünkü kaymanın önüne geçmiş olursunuz. Çizilen üçgenin tam ortasına daire çizilerek süreç devam ettirilir.

Buradan kalem büyüsü nasıl yapılır sorusunu tam olarak cevaplamamız mümkün değildir. Çünkü ilim sahibi medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bazı kişiler internet üzerinden alınan tarifler ile kendi başlarına bir şeyler yapması pek istemediğimiz durumlardan birisidir.

Kalem Büyüsünün Amacı Nedir?

Genelde büyü nesneleri çoğu zaman aşk ve bağlamayı temsil etse de kalem büyüsü bunlardan biraz farklıdır. Genel olarak medyumlar kalem büyüsü ile zihin açma süreçlerini yapmaktadırlar. Sınav öncesi yapılan çalışmalar için yapıldığı gerçeğinin altını çizmemizde fayda olacaktır.

Kalem Büyüsünü Kimler Tercih Eder?

Kalem büyüsü zihin açma tekniği olarak bilindiği için zihnin açılması için sınav öncesi öğrencilere yaptırılmaktadır. Vefk ve celbler ile medyumların hazırlıklarıyla başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Hazırlama süresi vefk ve tılsım olarak ortalama 7 gün olarak bilinir. Tutması ise 15 ve 40 gün arasındadır. Medyum olarak bu tılsım çalışmasına garanti olarak %80 tutma ihtimali vermekteyiz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra