Menu

Kadınları Kendine Aşık Etme Büyüsü

kadınları aşık etme büyüsüKüçüklüğümden beri aynı yerde oturuyorum. Bir kaç yıl önce yakınlarımıza yeni bir aile taşındı. Bir de benim yaşlarda bir oğulları vardı. Bu adamı ilk gördüğümde çok beğenmiştim. Ama ilk adımı atmaktan her zaman çekindiğim için bir şey söylemeye cesaret edemiyordum. Birbirimizi sürekli görüyorduk. Ama sadece selam vermek ile kalıyorduk. Günler geçtikçe ona aşık olduğumu fark ettim. Sürekli görmek ve konuşmak istiyordum. Ama onun hiç böyle bir niyeti yoktu anladığım kadarıyla. Olsaydı mutlaka benimle daha fazla konuşmak, görüşmek isterdi. Sadece onu düşünmeye başlamıştım. Gece gündüz nasıl onu kendime aşık ederim diye kafa yoruyordum. Ama pek de bir fikrim yoktu.

İnternet üzerinde genelde kadınların erkekleri kendine aşık etmek için kullandığı yöntemleri araştırmaya başladım. Tüm yazılarda genel görünüşümü ya da fikirlerimi değiştirmek gerektiği söyleniyordu. Sonrasında bir kullanıcının yazdığı yazıya denk geldim. Kendisi de neredeyse benimle aynı sorunu yaşamış ve çözümünü bulmuş. Hemen iletişim adreslerini buldum ve yazışmaya başladık. Medyum Hoca’nın çalışmalarından faydalandığını ve bu sayede istediği adamın kendisine aşık olduğunu söyledi. Ben de çok sevinmiştim. Hemen ona nasıl ulaşabileceğimi sordum ve telefon numarasını aldım.

Medyum Hoca ile görüşmeye başladım. Söylediği her şeyi heyecanla dinliyordum. O kadar istediğim bir şeydi ki bu ne söylerse yapmaya razı olmuştum. Bana daha önce birlikte olmadığım birinin de aşık olabileceğini söylediği zaman gözlerimin içi parlamıştı. Hemen çalışmalarından söz etmesini istedim. Anlattığı her şey çok etkileyiciydi. Denemek istedim. Çalışmaları bana gönderdikten sonra geceleri gözüme uyku girmedi heyecandan.

Yaklaşık on beş günde neler olduğuna kimse inanmadı. Bu adam bana yavaş yavaş yakınlaşmaya başladı. Sonrasında daha fazla vakit geçirmek için çabalıyordu. Şimdi ise bir ilişkimiz var ve kimsenin beni bu kadar sevdiğini görmemiştim. Her şey çok güzel gidiyor. Medyum Hoca’nın çalışmalarına inanmayan arkadaşlarıma da en büyük kanıt olarak benim yaşadıklarımı anlattım. Karşımdaki adam artık yanımdaydı. Hem de çok ciddi bir şekilde. Medyum Hoca kadar işinde başarılı başka bir insana rastlamadı. Hem dürüst hem de kesinlikle bir alim!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra