Menu

Kadını Kocasından Ayırma Büyüsü

Eşler arasındaki sevgi ve muhabbeti bozmak, akıllarına ayrılık fikirleri sokmak amacıyla yapılan büyülerdir. Kadını kocasından ayırma büyüsü dinimizce de yasaklanmıştır. Evlilik ayrılmak için yapılmamaktadır ancak oluşan geçimsizlikler, anne ve babanın onayı olmadan yapılan evliliklerin bitirilmesi amacıyla büyüler yapılmaktadır. Ayrılık düşüncesi olmadan evlenen çiftlerin amacı mutlu bir yuva kurmaktır fakat aile onayı olmadığı durumlarda evliliklerde çok büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bazen bu sorunla bazı toplumlarda o kadar ileriye gitmiştir ki anne ve babalar çocuklarının onaylamadıkları kadınla evliliklerinin bitmesi için büyüye başvurmaktadırlar. Büyü sonucunda çocuklarının bu kadından ayrılacağını düşünen anne ve babalar büyünün dini boyutunu düşünememektedirler. Büyünün çocuk oyuncağı olmadığı ve ahirette de çok büyük zararlar vereceği bilinmesi gerekmektedir.

Bazen eşler arasında yaşanmakta olan şiddetli geçimsizlik sonucu boşanma istekleri ortaya çıkmaktadır. Tek taraflı ortaya çıkan boşanma istekleri sonucu karşı taraf ikna edilemediği için bazı eşler ayırma büyüsüne başvurmaktadırlar. Bu büyüye genelde ayrılık isteklerini dile getiren erkekler başvurmaktadır. Büyücülere giden erkekler kadını kocasından ayırma büyüsü adı altında büyüler yaptırmaktadırlar. Bu büyü boşanma büyüsü olarak da adlandırılmaktadır. Boşanma büyüsüne kadınlar da sık sık başvurmaktadırlar. Sürekli şiddet gören, kendini savunamayan ve boşanmaya ikna edemedikleri eşlerinden ayrılmak için kadınlar bu büyüye başvurmaktadır. Şiddet ve geçimsizliğin çok fazla olduğu evliliklerde bu büyü de kaçınılmaz olmaktadır.

Birçok büyünün olduğu gibi kadını kocasından ayırma büyüsünün de birçok yan etkisi bulunmaktadır. Bu belirtilerden bazıları ise tedirgin bir uyku uyumaya başlanması, göğüs bölgesinde sıkışma hissi, göğüs ağrısı ve nefes alamama durumu, mide sorunlar ve çok şiddetli mide ağrıları, sırt ağrıları ve şiddetli baş ağrıları olarak sayılabilmektedir. Bu ağrı ve şikayetlere hiçbir tıbbi ilaç ve tedavi fayda etmemektedir. Hatta bu şikayetleri yanı sıra ruhun daralması ve evden dışarı çıkmak istememe gibi durumlar meydana gelmektedir. Birçok kişi bu büyüler yüzünden depresyona girmektedir. Ancak depresyon tedavisi için doktora gittiklerinde uyguladıkları hiçbir tedavi fayda göstermemektedir. Doktorların fayda etmediği bu durumda birçok birey çözümü kendini hoca olarak tanıtan kişilere başvurmakta bulmuşlardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra