Menu

Kadından Soğutma Büyüsü

Her ayrılığı büyüye bağlamak doğru olmasa da her şey yolunda giderken aniden biten ilişkilerde soğutma büyülerinden de şüphe duymak mümkündür. İstedikleri kişiye sahip olabilmek için soğutma büyüsü ile çiftlerin ayrılmasını sağlamak yaygın bir uygulamadır. Zaman zaman da eşlerden biri diğerine soğutma büyüsü yaptırarak kendisinden uzaklaşmasını sağlamaya çalışabilir. Çiftlerin ayrılmasını sağlamak için erkekten soğutma büyüsü ya da kadından soğutma büyüsü yapılabilir. Eşler üzerine yapılan soğutma büyülerinin etkisi çok güçlüdür ve çift bir daha bir araya gelmemek üzere ayrılabilir. Eğer çift kendilerine bir soğutma büyüsü yapıldığını fark ederse büyü bozdurulup ilişkinin kurtarılması söz konusu olabilir. Soğutma büyülerinde bir büyünün varlığı ne kadar geç anlaşılırsa bozulması da o kadar güç olur. Bu nedenle ilişkilerde yaşanan ani bozulmalar konusunda dikkatli olunmalı ve büyülerin varlığı göz ardı edilememelidir. Bir büyü me kadar erken fark edilirse etkilerinden kurtulmak da o kadar kolay olacaktır.

Soğutma Büyüsü Çeşitleri

İnsanların soğutma büyüsü yaptırmalarının birçok farklı nedeni olabilir. Kara büyü uygulamaları arasında yer alan soğutma büyüleri istisnai durumlarda iyi amaçlar için de yaptırılabilmektedir. Bir büyünün kara büyü olmasında yaptırılma nedeninin etkili olduğu unutulmamalıdır. Bu büyülerin aileden soğutma büyüsü, erkeği soğutma büyüsü, evden soğutma büyüsü, içki ve kumar gibi kötü alışkanlıklardan soğutma büyüsü, cinsellikten soğutma büyüsü, işten soğutma büyüsü, kendinden soğutma büyüsü, kocayı soğutma büyüsü, soğuma büyüsü ve kadından soğutma büyüsü gibi  çeşitleri vardır.

Diğer Kadından Soğutma Büyüsü

İlişkiler ya da evlilikler sürerken ilişki heyecanını kaybedebilir. Çocukların olması ve hayat gailesi çiftlerin birbirine gösterdiği özenin azalmasına neden olur. İlgi eksikliği eşlerden birinin kendisine başka bir hayat kurmasına neden olabilir. Kadın ya da erkek yaşadıkları duygusal boşluğu üçüncü kişiler vasıtasıyla dindirme yoluna gidebilir. Bu durumda evliliğini kurtarmak isteyen taraf erkekten soğutma büyüsü ya da kadından soğutma büyüsü yaptırarak üçüncü kişiyi aradan çıkarmaya çalışabilir. İlişkileri ya da evliliği kurtarmak adına yapılan bu soğutma büyüleri kara büyü olarak kabul edilmez. İnsanların kötü alışkanlıklarından kurtulması için yapılan kumar ya da alkolden soğutma büyülerinde de niyetin iyi olduğu düşünülür ve kara büyü sınıfına sokulmaz.

One Response
  1. Mustafa atesoglu Mayıs 24, 2019 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra