Menu

Kader Kısmet Açma Büyüsü

Büyünün tarihi oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. İnsanlar geçmişte de günümüzde de büyüyü genellikle sevdikleri insana kavuşmak amacı ile yapmaktadırlar. Fakat bazı büyüler iyi amaçlarla da kullanılmaktadır. Kader büyüsü de bunlardan biridir. Ne kadar iyi bir amaç için yapılsa da büyü yaptırmak dinimizde oldukça günahtır ve büyü yapan, yaptıran kişilere cehennem azabı olduğu yazar. Bu yüzden kader açma büyüsü gibi büyüleri de yaptırmak günahtır.

Kader Açma Büyüsü Neden Yaptırılır?

Kader açma büyüsü kişilerin hayatlarının daha iyi bir konum gelmesi için yaptırmayı tercih ettikleri bir büyüdür. Örneğin kişinin işleri yolunda gitmiyor ise, maddi olarak sıkıntılar çekiyorsa ya da aradığı aşkı bir türlü bulamadıysa kader açma büyüsü yaptırarak daha şanslı bir bahta sahip olabilirler. Bunun için genellikle medyumlar gerekli duaları okuyarak muskalar yazarlar. Kişi bu dua yazılı muskayı sürekli olarak üzerinde taşımak zorundadır. Muska kişinin üzerinde olduğu sürece büyü kişiye tesir edecek ve hayatını olumlu yönde etkilemeye başlayacaktır. Bunun yanı sıra kişi muskayı kaybederse y da muska bir şekilde açılırsa kısa süre sonra büyü etkisini kaybedecektir ve kişi artık eski hayatına geri dönecektir. Muskayı açmanın bir de sakıncaları vardır. Medyumlar büyü yaparken özellikle de muska yazarken cinleri kullandıkları için muskanın açılması durumunda kişiye cinler musallat olabilir. Bu yüzden muskanın açılmaması gerekmektedir.

Kader Açma Büyüsü Ne Kadar Süre Etki Eder?

Her büyüde olduğu gibi kader açma büyüsünün de belli bir etki süresi vardır. Özellikle bu tarz büyülerin kalıcı olması için muska yöntemi tercih edilir fakat gene de belli bir süre sonra büyü etkisini kaybedeceği için mutlaka yenilenmesi gerekmektedir. Kader açma büyüsü sürekli yenilendiğinde kişinin hayatı sürekli olarak olumlu gidecektir. Kişi bu büyünün kalıcılığını sağlamak için tesir süresi bitmeden de yeniden bir büyü yaptırabilir. Bu şekilde kişinin kaderi de bahtı da açık olacaktır. Kader açma büyüsü basit bir büyü olarak görünse de yapımı tehlikelidir ve kişiler internetten okudukları bilgiler ile bu büyüyü kendileri yapmaya çalışmamalılardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra