Menu

İşlerin Yoluna Girmesi İçin Vefk

Ben neredeyse tüm hayatım boyunca karşıma çıkan sıkıntılardan kurtulmaya çalıştım. Küçüklüğümden beri gerek hastalıklar gerekse afetlere yakalanmam çok kez ölümden dönmeme sebep oldu. Sürekli yaşadıklarımı şanssız bir insan olmama yoruyordum. Ama hiçbir işim rast gitmiyordu. Üstelik sürekli üzerimde bir ağırlık hissediyordum. Aynı zamanda kabuslardan ve karabasan denilen uyku felçlerinden de bir kaçış yolu bulamıyordum.

Özellikle geceleri çok huzursuz oluyordum. Normal bir uyku uyumak resmen hayalim olmuştu. Çok kez özel psikologlara gittim. Onlar da sadece ilaç verip uyuyacağımı söylüyorlardı. Ben ise kesin bir çözüm arıyordum. Tüm hayatım için bir mucize arıyordum ve inancımı hiçbir zaman kaybetmedim. Eski okul arkadaşlarımdan biri ile görüştüğüm sıralarda daha da kötü olmuştum. Ona yaşadıklarımdan bahsettim. Bana medyumların bu gibi şikayetlere özel çalışmaları olduğunu söyledi. Ben pek düzelebileceğime inanmıyordum. Yine de bir ihtimal diyerek araştırmaya başladım. Bir haber sitesinin Medyum Hoca ile yaptığı röportajı gördüm.

Yönlendirmeler sayesinde kendi sitesine ulaştım ve her şeyi okudum. O kadar ikna edici bir çalışma prensibine sahip ki kendisine başvurmamak elde değil. Sabah olunca Medyum Hoca’yı aradım ve bugüne kadar yaşadıklarımı anlattım. O da bana telaş yapmamamı her konuda bir çözüm olacağını söyledi. Hemen ne isterse yapacağımı söyledim. Bana özel vefk çalışmalarından gönderecekti. Sabırsızlıkla bekledim.

Vefk çalışmalarının elime ulaştığı gün bile iyi bir şeyler olacağını hissediyordum. Medyum Hoca sayesinde kendime olan güvenim artmıştı bir anda. Sadece söyledikleri ile bile beni tüm yaşadıklarımdan kurtulacağıma inandırmıştı. Çalışmaları bana gönderdiği günden iki hafta gibi bir süre geçtikten sonra işe yaramaya başladı. Başta olanlara inanamadım. Ama sonrasından içimi kaplayan huzuru anlatmaya kelimeler yetmez.

Sanki bütün şanssızlıklarım bir anda kayboldu. Ayrıca en önemli nokta da uykumun düzene girmesi oldu. Kendimi artık tedirgin hissetmiyordum. O saçma ağırlık hissinden de kurtuldum. Uzun zamandır kötü bir şey yaşamıyorum ve hayatım düzene girmeye başladı. Medyum Hoca olmasaydı belki de ben şu an bir akıl hastanesinde olurdum. Her şey için kendisine çok teşekkür ediyorum. Hakkını asla ödeyemem.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra