Menu

İş Kısmeti Açma Büyüsü

Büyüler genellikle kötü amaçla yapılsa da bolluk bereket için yapılan büyülerde vardır. Bu büyülerden biri de iş kısmeti açma büyüsü olup bu büyü ile kişiler kendi kısmetlerini açabilirler. Genellikle işsiz kalmış kişiler bu büyüyü yaptırmayı tercih ederler. İş kısmeti açma büyüsü kolay bir büyüdür ve bu büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkilerini görecektir. Büyü yapıldıktan çok kısa bir süre sonra kişi istediği işe kavuşacaktır. Bu büyü iyi bir büyü gibi gözükse de büyü yaptırmak dinimizde çok büyük günahtır. Büyü ile insanların kaderleri değişebilir bu yüzden büyü yapmak, yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Kısmet açmak için bile büyü yaptırmamak gerekir.

İş Kısmeti Açma Büyüsü Nasıl Yapılır Ne Kadar Etkilidir

İş kısmeti açma büyüsü için kişinin yanında sürekli taşıdığı bir eşya istenir. Kişinin bu eşyası üzerine bereket, bolluk duaları okunur ve iş kısmeti açma büyüsü yapılır. Kişi bu eşyayı üzerinde taşıdığı sürece işleri güzel gidecektir ve büyü de tesir etmeye devam edecektir. İş kısmeti açma büyüsü ile kişi iş hayatında kısa sürede istediği yere gelir ve güzel kazançlar elde eder. Kişi mevki sahibi olmak istiyor ise bu büyüyü yaptırabilir, Bu büyü yapımı ile de kolay bir büyüdür. Etkisi ise kısa sürede kişi üzerinde gözlemlenecektir. Büyü yapıldıktan birkaç gün sonra başvuruda bulunduğunuz işten kabul telefonu alacaksınızdır.

İş Kısmeti Açma Büyüsünü Muskaya Yazmak

Büyü her zaman muskaya yazıldığında daha kuvvetli olur ve kişi üzerinde daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bu yüzden iş kısmeti açma büyüsü muskaya yazıldığında daha kalıcı olacaktır. Her büyünün bir tesir süresi olduğu için de bu büyünün de süresi bittiğinde işleriniz yolunda gitmeyebilir. İş hayatınızda sürekli bir başarı istiyorsanız bu büyüyü sürekli olarak yeniletmeniz gerekecektir. Bu yüzden bu büyüyü yeniletmek yerine muskaya yazdırarak büyünün kalıcılığını sağlayabilirsiniz. Kişi büyüyü muskaya yazdırdıktan sonra mutlaka bu muskayı üzerinde taşımalıdır ki büyünün etkileri kişi üzerinde kısa sürede görülsün. Bu şekilde iş kısmeti açma büyüsü devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra