Menu

İntikam Büyüsü Nedir?

İntikam Büyüsü Nedir?

 İntikam büyüleri genel manada bireylere çok büyük zararlar vermek ya da hafif sıkıntılar karşılarına çıkarmak amacıyla yapılır. Bilindiği gibi intikam almak insanların doğasında var olan bir duygudur ve intikam büyüleri olarak adlandırılan kara büyü çalışmaları açıkçası pek çok uzman hocanın onay vermedikleri bir çalışma türüdür. Zira intikam büyüleri geri dönülmesi zor büyü çeşitlerindendir. Ciddi zararlara da yol açabileceği için gerçekten çok kötü etkilere sahiptir. Bu makalemizde intikam büyüsünü anlatmaya çalışacağız.

 

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılır?

İntikam büyüsü olarak bilinen çalışmaların tepesinde aslına bakarsanız papaz büyüleri gelmektedir. Bu papaz büyüsü çalışmaları içinde uygulayacağınız amaç eğer ki bir intikam durumuysa biz buna intikam büyüsü diyebiliyoruz. Bir örnek vererek devam etmemiz gerekirse; Bir genç erkeğin sevdiği kız tarafından kısa bir süre içinde sebepsiz terk edildiğini düşünelim.

 

Ardından bu kızın sebepsiz ayrılması yetmiyormuş gibi bir de başka bir kişiyle hemen evlenmeye kararı alması ya da nişanlanması. Bu sebepten ortada öylece kalakalmış olan gencin bir intikam hakkı ister istemez doğuyor. Her ne kadar ahlaki olarak uygun bulmayan kimseler olsa da kısaca intikam büyüsünün temelini bu ve buna benzer durumlar oluşturuyor.

 

İntikam büyüsü nasıl yapılır kısmına gelecek olursak ise tam bir tarifi hangi işlemin uygulanacağına göre değiştiği için açıkça verilememektedir. Ancak papaz büyüsü ve bağlama büyüsünün oldukça büyük etkileri olduğunu biliyoruz. İntikam büyüleri konusunda geçebilecek durumların bir sıralamasını yapmak istersek şöyle devam edelim;

Sağlık sorunları ciddi boyutlarda görülebilir ve intikam büyüsüne maruz kalan bireyin sorunları tıp bilimi tarafından açıklanamaz. İntikam büyülerine maruz kalan bireylerin kısmetlerini sonuna kadar kapanır ve yapacakları büyük hatalar neticesinde hayatlarını berbat edebilecek duruma gelirler. İntihar durumları sıkça karşımıza çıkmaktadır.

Uzun süreli ve derin bir hüzne sahip olurlar, depresyon diyebiliriz. Ailelerini ve sevdiklerini görmezden gelmeye ve vurdumduymazlık konusunda hat safhaya ulaşmış olabileceklerini görürüz. Hareketleri bir robot edasına bürünecektir. Her türlü komuta karşılık verebilir ancak akıl ve fikir yordamıyla olan hiç bir konuya katılamayacaklardır. Büyük kayıplar yaşayacaklardır. Çünkü mukadder kaderi etkilenen birinin başarılı olması mümkün değildir.

Daha pek çok sebep ve sonuç ilişkisi intikam büyüleri konusu başlığı altında kişilerin maruz kaldığı etkilerin adı olarak sayılabilir ancak bilinmesi gereken en önemli husus bir intikam alınacaksa sonuçlarının mutlaka tahmin edilenden kötü olabileceği de göz ardı edilmemelidir ve sonrasında pişmanlığın çok da büyük bir etkisi olmayacaktır. İyi düşünüp hareket etmekte yarar vardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ara