Menu

İnternetten Büyü Yapmak

Büyü insanlık tarihinden bu yana en çok ilgi duyulan konudur. İnsanlar büyüleri merak etmekten ve yaptırmaktan hiç vaz geçmemiştir. Teknolojinin gelişmesi ve internetin insan hayatına girmesiyle insanlar büyü hakkındaki bilgilere çok daha kolay ulaşabilme imkanı bulmuştur ve büyü ile ilgili siteler en çok tıklanan siteler arasında yer almaktadır. Bu sitelerde verilen birtakım tariflerle internetten büyü yapmak isteyen ve bu konuda kendi başlarına denemeler yapan insanlar vardır.

Büyü Siteleri

İnternette büyünün ne olduğunu ve ne için yapıldığını anlatan birçok site ile karşılaşmak mümkündür. Bu siteler genellikle medyumlar ya da hocalara ait sitelerdir. Bu kişiler büyü yapımıyla veya büyü bozma konularıyla ilgilidir ve sitelerinde birçok büyü uygulaması hakkında bilgiye rastlamak mümkündür.

Medyumlara veya hocalara ait bu sitelerde büyü tarifleri de bulunmaktadır. Fakat internetten büyü yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken nokta büyü tariflerinden bahsedildiği ama büyü uygulamalarının asla tam olarak verilmediğidir. Büyü konusunda çalışmaları olan hiç kimse büyü tariflerini tam vermez ve kişilerin kendi başlarına denememeleri konusunda uyarılarda bulunur. Bazı sitelerde detaylı tarifler verilse de bunlara itibar etmemek gerekir çünkü onlar gerçekte büyü tarifi değildir.

Büyü Var Mıdır?

Büyü kimi insanların inandığı kimilerinin ise kabul etmediği uygulamalardır. Büyüye inanıp inanmamak kişilerin kendi inanışlarına göre şekillenir. Kuran’da dahil olmak üzere bütün kutsal kitaplar büyünün varlığını kabul eder ve insanları büyüden uzak durmaları konusunda uyarır.

Doğal yollarla sorunlarının üstesinden gelemeyen insanlar büyülerden faydalanmaktan vaz geçmemektedir. Kişilerin kendilerini olumsuzluklardan kurtarmak için yaptırdığı büyü uygulamaları halk tarafından kabul edilebilir görülmektedir. Birde salt karşısındaki insanın kötülüğü amaçlanarak yapılan büyüler vardır ki bunlar asla kabul edilemez ve dinimiz tarafından da asla onaylanmaz.

Büyü uygulamalarında medyumlar ve hocalar ruhani varlıklarla iletişime geçerler ve onların yardımlarını alırlar. Büyü ritüellerinde söylenen sözler ve uygulanan işlemler ruhani varlıkların harekete geçmesine neden olabilir. Bu durumda ortaya çıkan enerji çok güçlüdür ve uygulamayı yapmaya çalışan kişiye büyük zarar verebilir. Bu nedenle internetten büyü yapmak son derece tehlikelidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra