Menu

İnsan Büyü Yapıldığını Nasıl Anlayabilir?

büyü yapıldığını anlamanın yollarıBüyüye maruz kalmak insanların en son isteyeceği bir durumdur. Hayatınızı baştan aşağı değiştirebilir, sağlığınızı kaybedebilirsiniz. Aile huzurunuzda bozulabilir. Bu yüzden çevrenizdeki kötü kişilerin size büyü yaptığını anlamanın yollarından bahsedeceğim. Aynı zamanda bu yazımızda sizlere büyü yapan kişilerin yaptığı büyünün tutmaması için yapılması gerekenlere değineceğim.

Büyüden Nasıl Korunulur?

Büyü maruz kalındığında beraberinde felaketleri getirebilmektedir. Bu felaketlere maruz kalmamak ve korunmak için yapılması gereken bazı şeyler vardır. Birilerinin size yaptığı büyünün işlememesi için boy abdestli dolaşmanız önemlidir. Boy abdesti almak bu tarz durumları önlemek için tek başına yeterli olmayabilir. Bunun haricinde namaz kılınan bir evde bir gün oruç tutarak, orucunuzu açarken dua ederek büyüden korunabilirsiniz. Büyüden korunmanın temel taşı hadis ve dualardır. Dua etmek sizi rahatlatacak ve korunmanıza yardımcı olacaktır. Büyüden korunmak için temiz olmak önemlidir. Temizlik imandan gelir sözü bu konu ile doğrudan bağlantılıdır. Çünkü iman temizliği gerektirir, iman duayı ve inancı gerektirir. Bu imana sahip olan kişiler büyülerden korunur. Yani bir diğer deyişle büyülerden korunmak için imanımızı sağlam tutmalıyız.

Büyü Yapıldığını Anlamanın Yolları

Büyü yapıldığını daha önce bu durum ile karşı karşıya kalmadıysan anlayamayabilirsiniz. Ama her büyü kendini belli belli eder. Büyü yapılan ortam ne kadar aydınlatılsa da gri bir havaya bürünür. Şimdi sizlere büyü yapıldığını anlamanın yollarından bahsedeceğim.

1-) Büyü yapılan bir hanede huzursuzluk ailede ki tüm bireylerin arasına girer, aile birliğini temellerinden sarsar.

2-) Büyüye maruz kalan bir insan büyü yapılmadan önceki hareketleri ile hiç alakası olmayan davranışlar gerçekleştirir.

3-) Büyüye maruz kalan kişi kendini en çok gözlerinden ele verir, büyünün etkisiyle bakan kişilerin bakışlarında duygusuzluk ve merhamet gibi önemli duygular göremeyiz.

4-) Büyüye maruz kalan kişi bir hastalığı olmadığı halde ağır bir şekilde rahatsızlanabilir. Tedavisiz görünen birçok hastalığın altında büyü yatmaktadır.

5-) Büyü yapılan kişiler büyünün etkisinin geçmesi veya azalmasıyla geçmişte yaşanılanları tam detaylı hatırlayamaz. Yaptıklarının farkındalığını yitiren kişi bilinçsiz bir şekilde hayatına devam eder.

Bu yukarıda bahsettiğimiz durumlarda imanı kuvvetli biri ile görüşülmesi, çeşitli dua ve hadislerle önlem alınması gerekmektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra