Menu

İncir Büyüsü Nedir?

İncir Büyüsü Nedir?

Büyülerin isimleri farklı olduğu gibi yapılış amaçları da birbirinden farklılık gösterir. Eskiden beri uygulanan ve gün geçtikçe daha farklı isimlerle de karşımıza çıkmaya başlayan büyü çeşitlerinden bir tanesi de incir büyüsü olarak karşımıza çıkar. Tamamen duygusal amaçlı yapılan büyüler arasında yer alan bu büyü çeşidinin kişiye etki etmesi sonucunda aşık etme, kendine bağlama durumları gerçekleşmektedir.

Uzman hocalar medyumlar tarafından yapılması gereken ve herkes tarafından uygulanamayan incir büyüsü sayesinde gönlünüzdeki kişi size aşık olacak ve büyünün etkisi geçene kadar da sizi bırakmadan yaşamına devam etmek için uğraşacak, çaba gösterecektir. Hızla ilerlemiş ve zaman içerisinde daha fazla kişinin yaptırmak istediği bir büyü haline gelmiştir.

Aşk büyülerinde kullanılan yöntemler oldukça farklıdır ve incir aşk büyüsü bunlardan birisidir. Aşk adına yapılan incir büyüleri de diğer aşk büyüleri gibi etkilidir. İncir büyüleri kuru incir veya taze incir üzerine yapılabilmektedir. Büyülerin geçmişi insanlık tarihi kadar eski olsa dahi günümüzde de insanların büyü uygulamalarını yaptırmaya meyilli oldukları görülmektedir.

İnsanlara zarar vermek amacıyla yapılan kara büyüler bir kenara bırakılırsa ak büyülere yönelen insanlar genellikle doğal yollarla sorunlarını çözemeyenler olmaktadır. Özellikle aşk konusunda çıkmazda olan insanların büyü yoluna başvurdukları görülür. Karşılıksız aşk yaşayan ve bu yüzden acı çeken insanlar sevdikleri kişileri kendilerine bağlanmaları amacıyla yaygın olarak aşk büyüsü yaptırma yoluna gitmektedirler. Ülkemizde en yaygın uygulanan büyüler arasında aşk büyüsü ve bağlama büyüsü bulunuyor. İncir ile yapılan aşk büyüleri de son derece dikkat çekmektedir.

İncir Büyüsü Neden Yapılır?

İncir büyüsü, bir kişiyi kendine bağlamak konusunda en büyük yardımcı olan büyülerden biridir. Kara büyü konularında yer aldığı bilinse de bazı medyumlara göre incir büyüsü ak büyü olarak bilinir. İncir büyüsünün yapılma sebebini bağlama büyüsü konusunda en güçlü etkileri göstermesi incirin yapışkan kıvamında olmasına bağlayabiliriz. Tüm sır bu yapışkan kıvamdadır esasında. Oldukça büyük bir fayda sağlar. Bu konu oldukça derin ve farklı detaylar içermektedir.

İncir Büyüsünün Yapılışı

Taze ya da kuru incirle yapılan incir aşk büyüsü genellikle medyum tarafından gerekli işlem yapıldıktan sonra büyülenmek istenen kişiye yedirilmesi yoluyla gerçekleşir. Üzerine işlem yapılan incirin toprağa gömülmesiyle gerçekleştirilen uygulamalar da vardır. İncir ile yapılan aşk büyülerinin etkilerinin görülme süresi ortalama iki haftadır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra