Menu

İkna Etme Büyüsü Kim Tarafından Yapılır?

ikna etme büyüsünü kim yaparBirçok büyü arasından en zararsız büyülerden birisi olan ikna etme büyüsü, mesleğinde belli bir tecrübeye ulaşmış ve artık belli bir seviyeye gelmiş medyumlar tarafından yapılmalıdır. Her medyum büyü konusunda yeterince bilgili değildi. Sadece insanları kandırmak ve dolandırmak için bildiklerini iddia etmektedirler. Bu sebeple seçtiğiniz medyumun doğru kişi olduğundan mutlaka emin olun.

İkna etme büyüsü dendiğinde akla ilk gelen genellikle evlilik mevzuları oluyor. Genel olarak kadınlar sevdiği kişileri ve nişanlı olduğu insanları evliliğe ikna ederken bazen zorlanıyor veya ikna edemiyor. Bir şeyleri çok istemelerine rağmen karşısında ki kişiden bu duruma hazır olmadığı cevabını alıyor. Bu tarz durumlarda genellikle ikna etme büyüsü yapılmalıdır.

İkna etme büyüsü genellikle muska ve vefk diye adlandırılan yöntem ile yapılıyor. Gerçekleşmesini istediğiniz dileğin ve ya durumun bu işin ehli bir medyum tarafından kağıtlara çeşitli şekilde yazılmasıyla hazırlanır. Buna benzer çalışmaların geneli ev ortamın yapılmaktadır. Yani hazırlanan ürün ikna edilecek kişinin karşısında yapılması, onun dikkatini çekmeyecek kadar normal ve sıradan ürünlerdir. Büyüyü yaptığımız kişiye veremezsek, onun bulduğu bir hane toprağına gömmemizde doğru sonuç verecektir.

Hemen herkes yaptırdığı büyünün kişiye doğrudan etki etmesini ister, bu durum için genellikle büyü yapılan kişinin özel eşyaları veya onun çeşitli parçaları kullanılır. Saç veya tırnak gibi. Bu şekilde yapılan büyülerin etkisi diğer büyülere göre biraz daha fazla olmaktadır. Saç, tırnak veya tükürük gibi o kişiye ait şeylerin kullanılması doğrudan etkilemenin en önemli yoludur.

Büyü yapılan kişi bu durumdan ne kadar sürede etkileneceği konusunda net bir tarih söylemek pek doğru olmaz. Yapılan büyüler göz önünde bulundurulduğunda 3 gün ile 20 gün arasında etkisini gösteren büyüler vardır. Bu kişiden kişiye farklılık gösterir ve bu durum sizin inancınızla doğru orantılıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra