Menu

İki Arkadaşı Ayırma Büyüsü

İyi niyet sahibi olmayan kişilerin kötü amaçlar güderek yaptığı şeylere büyü denmektedir. Geçmişte hemen her kabilenin birbirleri için uyguladıkları bu büyüler günümüzde de halen devam etmektedir ve birçok çeşidi bulunmaktadır. İki arkadaşı birbirinden ayırma büyüsü de bunlardan birisidir. Bu büyü birbirleri ile iyi anlaşan insanları kıskanarak aralarını açmaya çalışan kötü niyetli insanlar tarafından yapılmaktadır. Bu büyülerin yanı sıra iki kişiyi birbirinden soğutmak için de kullanıldığı düşünülen dualar da bulunmaktadır. Dua da büyü işlemi gibi özenle ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ancak iki kişiyi birbirinden soğutmak ya da ayırmak için yapılan büyü veya dua son derece kötüdür. Toplumlar arasında her ne kadar onaylanmasa da el altından halen yapılmaya devam etmektedir.

Birçok toplumda büyü konusunda oldukça fazla inanış olmasından dolayı bazı olayların çözümü için de büyüye başvurulmaktadır. Özellikle de toplumlarda yaygın olarak kullanılan büyülerden birisi de ayırma büyüsüdür. Bu büyü de birçok farklılık göstermektedir. İki arkadaşı ayırma büyüsü, eşleri birbirinden ayırma büyüsü, sevenleri ayırma büyüsü gibi birçok büyü çeşidi vardır. Son yıllarda hızla yayılan büyü inanışı aslında çok yanlış ve günahtır. Ayırma büyüsü genellikle kara büyü olarak da adlandırılmaktadır. Bu büyünün yapıldığını yapılan kişi veya yakınları erken fark edebilirlerse bozdurabilirler. Fakat büyü fark edilmeyip bozulamazsa çok kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Oldukça tehlikeli olan ayırma büyüsü güçlü ve kudretlidir. Ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin bu büyüyü yaptırmak için işinde başarılı olarak sayılan kişilere gittikleri de görülmektedir. Fakat son yıllarda bu konuda oluşan dolandırıcılık nedeniyle birçok kişi bu konuda paralarını kaybetmektedirler. Özellikle iki arkadaşı ayırma büyüsü yaptırmak için başvuran kişilerin kendilerini büyü konusunda iyi olarak tanıtmış kişilere gitmesi sonucunda vermiş oldukları paralara karşılık olarak yaptırdıkları büyülerin hiçbir geçerliliği ve gerçekliği bulunmamaktadır. Aslında büyü yaptırmanın dinimiz bakımından da uygun olmamasına rağmen kişiler bunu yok sayarak içlerindeki art niyetlere yenik düşmüşlerdir. Yaptıklarının ilerisini düşünmeden hareket edenler için büyü bazen kendilerine de zarar vermektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra