Menu

İğne Batırma Büyüsü

Hem bağlama büyüsü hem de kara büyü olarak yapılan İğne Batırma Büyüsü oldukça eski çağlardan beri hem kötülük yapmak isteyen devlet kadınlarının kullanmış olduğu bir kara büyü çeşididir. İğne batırma büyüsü sevgiliyi bağlamak ve aşık etmek için yapılan büyülerden biridir. Yapılan kişiyi kendine aşık etme için yapılan büyü oldukça kötü amaçlar için de kullanılabilmektedir. Anadolu’da bu büyüye firkete büyüsü de denilmektedir. Çünkü iğne firkete yerine ile yapılan bir büyü olduğu için firkete büyüsü olarak da adlandırılmıştır. Büyü yapılan kişiye sıkıntı, bereketsizlik ve darlık çekilmesi sağlanır. Hamile olan kadına yapıldığı takdirde çocuğunun doğmadan düşük yapılması ya da normal bir kadına yapıldığında ise asla çocuk sahibi olmaması gibi etkileri bulunmaktadır. Kısmet bağlama, uykusuzluk ve kabus görme gibi etkileri bulunmaktadır. Cinnet geçirme ve cinayet işlemeye kadar oldukça korkunç etkileri bulunan çok tesirli bir büyü çeşididir.

İğne Batırma Büyüsü Yapılışı

Oldukça etkili sonuçları olan bu büyüye başlamadan önce konsantrasyonunuzu tamamen toplamalı ve bulunduğunuz ortamda dikkatinizi çekecek herhangi bir unsur bulunmamalıdır. İğne batırma büyüsü yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler:  Bir dikiş iğnesi, siyah bir ip ya da firkete olacaktır. Büyü yapılacak kişinin isminde bulunan harf sayısı kadar iğne üzerine iplikle düğüm atılır. Düğümler her atıldığında büyüye özel tılsımlı sözcükler söylenir. Bu işlem yapıldıktan sonra büyülü iğne büyü yapılan kişiye bir kere batırılır. Ve bu şekilde istediğiniz kişiyi kendinize aşık eder ve bağlamış olursunuz.

İğne Batırma Büyüsü Nasıl Bozulur

İğne batırma büyüsü yapımı kadar bozulması da oldukça kolay bir büyüdür.  Büyüyü bozmak isterseniz, iğne üzerindeki düğümleri tek tek tılsımlı sözcükler eşliğinde açmalı daha sonra büyüyü yaptığınız kişiye yoğunlaşmalısınız. Bulunduğunuz ortamda sizin dikkatinizi çekecek herhangi bir unsur bulunmamalı ve bütün düğümleri çözdükten sonra gece yarısından sonra iğne ve ipliği bir ateşte yakmalı ve ateşin kendi kendine sönmesini beklemelisiniz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra büyü bozulmuş olacak ve büyü yapılan kişi eski hayatına eski düzenine çok ağır hasarlar almadan dönmüş olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra