Menu

Hastalık Büyüsü

Büyü yapma yetenekleri insanda doğuştan var olabileceği gibi yatkın olan insanların sonradan kazanması da mümkün olan becerilerdir. Bu becerilere sahip olan kişilerin yeteneklerini insanların hayrına kullanması büyük önem taşır. Büyü yaptırmak için gelen insanlarda kötü niyetli isteklere çok rastlanmaktadır ve hastalık büyüsü yaptırma amacında da taşınan niyet kötüdür.

Hastalık Büyüsünden Korunmak

Tüm dünya yaygın olarak büyü uygulamalarını yüzyıllardır kullanmaktadır. Ülkemiz için de aynı durum söz konusudur ve ülkemizde, özellikle Anadolu’nun kırsal kesimlerinde büyü çalışmalarının çok yapıldığı görülmektedir. İnsanlar hayatta istediklerini büyü yoluyla kolay yoldan elde etmek gibi bir düşünceye sahiptir. İnsanlar istedikleri kişiyi elde etmek veya sevmedikleri insanları zarara uğratmak için sık olarak büyü yapma yoluna baş vururlar.

Sevilmeyen ve mutlulukları kıskanılan insanlara hastalık büyüsü yaptırmak isteyenler çıkmaktadır ve büyüye maruz bırakılan insanların kendilerine büyü yapıldığından haberleri olmamaktadır. Uzaktan yapılan büyü uygulamaları vardır fakat en etkili büyüler kişinin kişisel eşyaları ya da fotoğrafı kullanılarak yapılır. Bu nedenle eve girip çıkan insanlara karşı dikkatli olmak kaçınılmaz olmaktadır çünkü bu insanların düşüncelerini ve niyetlerini anlamak mümkün değildir.

Hastalık Büyüsü Nasıl Uygulanır?

Büyüler ruhani varlıklar kullanılarak kişileri etki altına almak için yapılan uygulamalardır ve iyi niyetle yapılması amaçlandığı kadar kötü niyetler için de uygulanırlar. Evli çiftleri ve sevenleri ayırmak, bir insanın işini veya sağlığını bozmak amacıyla yapılan büyüler kara büyülerdir.

Her büyünün güçlü enerjileri büyü yapılan kişinin bazı psikolojik ve fiziki yönden sorunlar yaşamasına neden olabilir. Dolayısıyla her büyü uygulamasının kişiyi belli ölçüde hasta etmesi söz konusudur. İyi niyetlerle yapılan büyülerde bu fiziksel etkiler bir süre sonra kaybolur. Fakat kötü niyetler taşıyan büyüler kalıcı fiziksel sorunlar bırakabilir. Yapılacak hastalık büyüsü yöntemleri kişilerin ciddi rahatsızlıklar yaşamasına hatta ölmesine bile neden olabilir. Medyumlar hastalık büyüsü yapmak için çeşitli yöntemler kullanabilirler fakat en etkili yöntemlerden biri sabun kullanılarak yapılan büyülerdir. Sabun büyülerinde iğne de kullanılır ve medyumlar iğneyi temsili insan figüründe hasta edilmek istenen bölgelere batırır. Bu yöntemle büyü yapılan kişinin kalp krizi geçirmesi dahi sağlanabilir.

One Response
  1. leyla Ocak 20, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra