Menu

Güzellik Büyüsü Tesiri ve Yapılış Amacı

güzellik büyüsü yapılış amacıGüzellik büyüsü sanıldığı gibi daha doğrusu isminden anlaşıldığı gibi bir insanı güzelleştiren bir büyü değildir. Bu büyü sadece sizi karşınızdaki kişiye güzel gösteren bir büyüdür. Güzellik büyüsünün hiçbir riski bulunmaz aynı zamanda çokta etkili bir büyüdür. Güzellik büyüsünde büyü yapılan kişide normalde hiçbir şekilde değişiklik yoktur. Değişiklik büyü yapılan yani bakan kişi de gerçekleşir. Bu büyüyü yaptıran kişi büyünün etkisiyle çok güzel ve çok çekici görünür aynı zamanda karşısında sanki yeni bir kişi görmüş gibi hissetmektedir. Bu sebepten dolayı güzellik büyüsü aynı zamanda aşık etme büyüsü ve şirinlik büyüsü gibi kategorilere girmektedir. Bu büyü çoğunlukla kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Fakat bazen de çok az sıklıkla erkekler de bu büyüye başvurabilmektedir. Bu büyü sayesinde kişi karşısındakine istediğini yaptırabilmektedir. Başka bir deyişle ona her türlü şeyi yapar ve onu her konuda ikna edebilir. Tarih boyunca bu büyünün uygulama alanı aşktır. Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler genel olarak karşısındaki kişiye güzel görünmek ister. Fakat güzellik büyüsü şahsi olarak değil genel olarak icra eder. Yani güzellik büyüsü yaptıran kişi bir kişiye değil herkesin gözünde güzel görünmeye başlar.

Güzellik büyüsü insanlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise büyünün çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesidir. Güzellik büyüsü yapıldığı andan itibaren etkileri oldukça hızlı bir şekilde görülür. Güzellik büyüsü ile şirinlik büyüsü bir bakıma birbirinden ayrılmaktadır. Güzellik büyüsünün tesirleri gün geçtikçe artarken şirinlik büyüsünün tesirleri gün geçtikçe azalmaktadır.

Güzellik Büyüsünün Nazar ile İlişkisi

Güzellik büyüsü yaptıran kişilerin nazar hususunda dikkatli olması gerekmektedir. Ve bu büyüyü yaptıran kişilerin her daim tedbirli olması gerekmektedir. Çünkü güzellik büyüsünün çok güçlü etkileri bulunmaktadır bu sebepten ötürü de nazarın negatif etkilerine karşı kişiyi çaresiz ve hiçbir şey yapamayacak durumda bırakır. Bazı büyük İslam alimlerine göre nazarın gerçekte var olduğu ve gerçekten de ciddi anlamda kötü bir güç olduğu açıkça belirtimiştir. Nazardan korunmanın en önemli ve en etkili yollarından biri Kuran-ı Kerimdeki Kalem suresini okumaktır. Eğer bu sure okunur ise kişi en güçlü ve aynı zamanda en etkili nazarlardan korunmuş olacaktır. Kalem suresi okunduktan sonra en tesirli nazarlar bile etkisini kaybedecektir.

One Response
  1. İclal Ocak 14, 2020 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra