Menu

Güvenilir Medyum

İnsanlar istemeden de olsa zor durumlarla karşılaşabilirler. Bunlardan bazıları karşılıksız aşk olabilirken bazen maddiyat, bazen de evlenmek istedikleri insanları bulamadıkları için zor durumda kalabilmektedirler. Bunlar sadece bir kaçı olsa da amaç burada zor durumda kalmışlığı ortadan kaldırmaktadır. Ancak gerek internet üzerinden araştırmalar, gerekse yakın çevrenizdeki araştırmalardan doğru medyumu bulmak, güvenilir medyumlar ile iletişime geçmek oldukça zordur. Bu nedenle bu başlığımızda güvenebileceğiniz bir medyuma para kaptırmadan, manevi zarar görmeden neler yapabilirsiniz bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Umudunuzu Yitirmeyin

Çıkmaza girdiğiniz anda bizimle iletişime geçmeniz sizin için büyük bir avantaj olacaktır. Çünkü bizler büyü yapmıyoruz ve çalışmamıza tutma garantisini %80 olarak veriyoruz. Neden %80 bu konuya da açıklık getireceğiz.

Vefk Duaları Yapıyoruz

Vefk demek dini bütünlük açısından önemli bir yere sahip olan bazı duaların kağıt üzerine yazılmasıdır. Bu kağıt hazırlandıktan sonra çeşitli dualarla ortaya bir nesne çıkarılır. Bunun adı da tılsımdır.

Tılsım Hazırlıyoruz

Büyü yapmıyoruz. Neden büyü adı altında bu gibi paylaşımlar yapıyoruz açıklamak istersek eğer; insanlar büyülerin gücüne inanırlar. Ancak Kuran-ı Kerim’de büyü yapmak yasaklanmıştır. Bu nedenle büyü diye bir şeyin aslında olmadığını kitabımızdan da öğrenebiliriz. Bu yüzden insanlara büyü yapıyoruz demiyoruz. Tılsım hazırlıyoruz. Bunlar aşk tılsımı, bağlama tılsımı, eve döndürme tılsımları vs. daha da fazla çeşitlenebilir.

Büyü Yapıyoruz Diyenlere İtimat Etmeyin

Hiçbir medyum büyü yapmaz. Tılsım, muska ve Vakfelerle oluşturulan bir uygulama sizlere sunar. Eğer büyü yapıyorum diyen birisi varsa uzak durunuz. Biz büyü yapmıyoruz.

Tutma Garantisini Nasıl Veriyoruz?

Yaptığımız çalışmalar kesinlikle büyü değildir. Tılsım, muska ve Vefklerden oluşan bir uygulama olduğu için %80 tutma garantisi veriyoruz. Eğer ilk çalışmada tutmaz ise ikinci çalışmayı da deniyoruz. %80 oranında çalışmalarımıza garanti veriyor olsak da aslında %20’lik kısım sizin söylediklerimizi yerinize getirmemenize göre belirlenmektedir. Yani elinize gönderilecek olan bir tılsımın sürekli yanınızda taşınması gerekebilir. Sürekli evin içerisinde bulunması gerekebilir. Her gece birkaç duanın okunması gerekebilir. Ancak siz bunları yapmazsanız maalesef çalışma sonuç vermeyecektir. Bu yüzden insanlar zor zamanlarında bizleri tercih ediyor ve bu yüzden güvenilir medyum unvanı ile çalışmalar hazırlıyoruz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra