Menu

Gideni Döndüren Bağlama Büyüsü

Sevgilisi tarafından terk edilen kişiler, hala sevdiği kişi ile birlikte olabilmek için bağlama büyülerini tercih ederler. Bağlama büyülerinin gücü çok büyük olduğu için kısa sürede kişi üzerine tesir etmeyi başarır ve kişinin hakimiyetini bu büyü sayesinde ele alabilirsiniz. Özellikle bağlama büyüleri kişinin iradesi dışında hareket etmesini sağlar. Bu yüzden de amacınıza kısa sürede ulaşmış olacaksınızdır. Gideni döndüren bağlama büyüsü sayesinde sevdiğiniz kişi kısa sürede sizi geri dönecek ve mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edeceksiniz.

Geri Döndürme Büyüsünün Yapılışı

Geri döndürme büyüsü çok güçlü etkilere sahip olan bir büyü olduğu için yapımı için kişiler kendileri bir şey yapmamalıdırlar. Kişi büyüyü kendi yapmaya kalktığında yanlış bir şey yapar ise büyünün tüm kötü özelliklerini üzerine çekecektir ve kısa sürede büyüden olumsuz yönde etkilenecektir. Bu yüzden bu büyünün yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden etkilenmeyeceksinizdir. Medyuma gidildiğinde bir muska üzerine geri getirme büyüsü yapılır ve kişinin ismi muskaya yazılır. Daha sonra bu muskanın mutlaka çok iyi bir şekilde kişinin evine saklanması gerekmektedir. Muska kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar kuvvetli etkileri olacak ve kısa sürede tesirini gösterecektir. Gideni döndüren bağlama büyüsü etkilerini görmek için mutlaka muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekir. Herhangi bir şekilde muska kişinin evinden çıkar veya kaybolur ise kişi büyünün etkisi altından kısa sürede kurtulacak ve sizi gene terk edecektir.

Geri Döndürme Büyüsü Ne Kadar Etkili

Geri döndürme büyüsü güçlü bir büyü olsa bile belli bir süre sonra tüm etkisini kişi üzerinden kayıp eder. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrar aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkili olmaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tekrarı şarttır. Gideni döndüren bağlama büyüsü yeniletildiğinde gücü daha da artacaktır ve kişi büyünün etkisinden hiç çıkmadan sizi sevmeye devam edecektir. Geri döndürme büyüsünün devamlılığı için bu işlemin mutlaka yapılması gerekmektedir.

One Response
  1. ahmet m. Temmuz 4, 2020 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra