Menu

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

giden sevgiliyi geri getirme büyüsüGeri getirme büyüsü bu zamana kadar bilinen büyülerin en etkilisidir. İlk olarak geri getirme büyüsünün birkaç özelliğinden bahsedeceğim. Eğer bu büyüyü öğrenmeden uygularsanız, büyü bütün etkisini, gücünü, kuvvetini ve aynı zamanda tılsımını kaybedecektir. Bu sebepten dolayı ilk önce yapmanız gereken önemli yerleri not almak ve daha sonra büyüyü yapmaya koyulmanız gerekmektedir. Sanıldığı gibi bu büyü sadece giden sevgiliyi ya da giden birisini getirmek için yapılmaz çoğu zaman da kaybolan eşyaların geri getirilmesi için de yapılır.

Bu büyünün en önemli ve etkili aşamalarından biri de niyet aşamasıdır. Niyet aşaması bu büyüde oldukça önemli bir yer tutar. Çoğu kişi doğru ve etkili niyet etmediği için büyü başarılı olamıyor. Geri getirme büyüsünde Apraziyal isimli bir hüddam kullanır. Bu hüddam aynı zamanda ‘’Melik-i Hüddam’’olarak da bilinmektedir. Gideni geri getirme büyüsünü eğer bir başkası için yani vekaleten yapacak olursanız mutlaka o kişinin iznini almak zorundasınızdır. Apraziyal isminin kullanılmasının asıl önemli nedeni eğer bu hüddamın ismini kullanır iseniz o büyünün gerçekleşme olasılığı oldukça yüksektir. Gideni geri getirme büyüsü sizi terk eden eşinizin ya da sevgilinizin size büyük bir özlemle ve aşkla geri gelmesini sağlayacaktır. Çoğu zaman bu büyüleri bayanlar tercih etmektedir ve çok nadir de olsa erkeklerde yaptırmaktadır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Giden kimseyi geri getirmek için yapılan bu büyünün doğru ve etkili sonuçlar vermesi için giden kişinin ya da terk eden eden kişinin niçin gittiği gittiğinin bilinmesi gerekir. Bu büyü de giden kişinin hangi koşullar altında gittiği, gitmesinin sebebi, gitmesinin sebeplerini neye dayandırdığı gibi birçok ayrıntının bilinmesi gerekir. Eğer büyünün tesirli ve tutmasını istiyorsanız bu gibi ayrıntılara önem vermeniz sizin açınızdan yararlı olacaktır. Sırf bu bilgiler sayesinde ve bu bilgilerden hareketle sevdiğiniz kişiyi geri getirebilirsiniz.

Bu gibi büyüler sıradan büyüler değildir. Gideni geri getirme büyüsü Ayet-i kerimeler, Dualar ve Ruhanilerle yapılır. Bu büyüyü yapmak için yeterli derecede bilgi ve birikimin olması gerekmektedir. Aksi takdirde yapılacak olan büyünün tutma olasılığı da azalacaktır. Sonuç alma durumu ayrılık süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak büyük bir ihtimalle ayrılık süresi uzadıkça sonuç alma süresi de düşecektir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra