Menu

Geri Getirme Büyüsü

İnsanlar farklı nedenlerle ayrılmak zorunda kalabiliyorlar. Geçimsizlik, anlaşamamak bazen de üçüncü insanların etkisi ile ilgili olabilmektedir. Bu zamanlar da insanlar çaresizlikten başvuracağı yollar aramaktadır. Terk edilen insanlar psikolojik olarak çöküntü içine girmektedir. Geri getirme büyüsü buna çare olabilecek uygulamalar arasındadır.

Giden sevgilinizi geri döndürmek için yapacağınız bu büyü sabır ve inanç isteyecektir. Geri getirme büyüsü öncelikle sizi terk eden kişinin size haksızlık yaptığı ve ayrılık kararını tekrar gözden geçirmesini sağlayacaktır. Bir süre sonra size olan sevgisinde artma olacaktır. Bu büyüler herkes tarafından yapılacak kadar sıradan uygulamalar değildir. Uygulamalarda yapılacak bir hata size ve karşınızdaki insana çeşitli zararlar verebilir. Bu büyüde nohut kullanılmaktadır. Kullanılacak nohutlar yapılacak kadın veya erkeğin isimlerinin ebced değerine göre hesaplanmaktadır. Ve son derece etkili bir uygulamadır. Bu uygulama neredeyse birbirinden nefret eden insanları birbirlerine sevdirebilecek bir uygulamadır.  Nohutlar ebced değerine göre hesaplandıktan sonra her birine niyetimizi içtenlikle söylememiz gerekmektedir. Sabaha karşı yapılacak bu uygulama, nohutlara niyetimiz söylendikten sonra bakır bir kapta yakılmalıdır. Kalan küller toprağa gömülebilir ya da suya dökülebilir. Nohut ile yapılan bu büyüyü bir gece de tamamlamamız mümkündür. Tamamladıktan sonra iki hafta içerisinde bir şeylerin değiştiği görmeniz mümkündür. Ancak gelen geri sevgili eskisi gibi olmayabilir. Büyünün etkisinde olduğu için biraz daha zaman vermeniz ve o zaman içerisinde her şeyin yerine oturmasını beklemeniz doğru olacaktır.

Şunu da belirtmeliyiz ki  bir insanın iradesi dışında ona bir şeyler yapmak ve yaptırmak doğru değildir. Bu sebeple bu büyüyü yapmadan önce üzerinde iyice düşünülmesini istiyoruz. Bir insanın vebaline girmenin de büyük günah olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz. Geri getirme büyüsü oldukça etkilidir ama sonuçlarını da kabullenmeniz gerekmektedir. Büyüyü yaptığınız için yada geri gelen sevgilinin sizi mutlu etmediğini gördüğünüz zaman bu uygulamayı yaptığınızdan pişman olabilirsiniz. Nohut büyüsünü bozmak için dualara başvurmanız gerekmektedir. Bildiğiniz gibi büyü bozmada en etkili dualar olan Fatiha uüresi, Felak suresi ve Nas suresidir. Sureleri 7’şer adet okuyup pişmanlığınızı dile getirmelisiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra