Menu

Geçek Medyum Yorumları

Gerçek medyumların hangileri olduğu gerçek medyum yorumları sayesinde anlaşılabilir. Yorumlar bölümleri çok iyi takip edilmelidir. Bir medyum ile irtibata geçen kişiler, medyumdan fayda görüp görmediklerini yaptıkları yorumlar aracılığıyla belirtmektedir.

Sahte Medyum

Bir medyumun gerçek medyum olup olmadığını anlamak için öncelikle sahte medyumları tanımak gerekir. Zamanımızda ortada o kadar çok sahte medyum vardır ki gerçek medyumlar çok az kalmıştır. Bu nedenle bir medyumla diyaloğa geçildiğinde öncelikle sahte olabileceğinden şüphelenmek gerekir. Yapılan gerçek medyum yorumları referans olarak alınabilir. Medyum siteleri sahte medyumlara karşı insanları korumak için gerçek medyumların isimlerini vermektedir.

Sahte Medyum Nasıl Anlaşılır?

Kişiler eğer dikkatli davranırlarsa dolandırıcı medyumları ayırt edebilirler. Medyumlar internet üzerinde bir isim ile tanınırlar. Kişiler bu isim ile diyaloğa girer ve işlem yaptırırlar. Medyum ödeme yapmanız için size bir hesap numarası verir. Eğer medyumun internet üzerinde kullandığı isim ile hesabındaki isim farklıysa bu medyum sahte olabilir. Bh kişiler internette kullandıkları ismi sürekli değiştirirler.  Ortaya farklı medyum kimlikleri ile çıkarlar. Oysa hesaplarındaki isim aynı kalır.

Telefonda medyum ile irtibata geçildiğinde sesine dikkat etmek gerekir. Bir başka medyum ile irtibata geçmek istediğinizde aynı sesle karşılaşmanız mümkün olabilir. Dolandırıcıların internet üzerinde birden fazla medyum kimliği olur.

Yorumlar kısmında medyumlar tarafından dolandırılan insanlar açık açık isim vermektedir. Bir medyuma ulaşmak isteyen kişilerin hangi medyumlara ulaşmamaları gerektiğini bilmesi faydalı olabilir.

Geçek Medyumların İsimleri

İnternette bulunan gerçek medyumların isimlerini veren medyum siteleri vardır. Medyum arayışında olan kişi bu listelerden medyum seçebilir. Daha sonra gerçek medyum yorumları arasında bu kişi için yapılan yorumlara bakabilir. Kişi bunun tam tersini de yapabilir. Yapılan medyum yorumlarına bakarak bir isim seçebilir. Daha sonra bu ismin medyum sitelerinin verdiği gerçek medyumlar arasında adının olup olmadığına bakılabilir.

Hiç kimse böyle hassas bir konuda dolandırılmak istemez. Daha önce uygulama yaptırmış ve fayda görmüş insanlardan yardım istenebilir. Kişiyi medyumlardan yardım isteyecek duruma getiren çok hassas bir sorunu olabilir. Bu kişiler hata yapmaya ve kendilerine uzanan her eli tutmaya daha meyillidirler.

One Response
  1. Salim Mart 4, 2018 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra