Menu

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

İnsanlar en büyük sorunları ilişkilerde yaşar. Herkes mutlu bir beraberliği olsun ister fakat bu her zaman mümkün olmayabilir. Aşk ilişkilerinde kişiler birbirini tam manasıyla tanıyana kadar geçen sürelerde çeşitli sorunlar yaşanabilir ve arkasından ayrılık gelebilir. Ya da kişi çok aşık olmasına rağmen karşısındakinden karşılık görememektedir. Bu durumlarda insanların aşk büyüleri yaptırarak sorunlarını gidermeye çalıştıkları görülür. Bu aşk büyülerinden birisinin de fotoğrafa okunan aşk büyüsü olduğu bilinir. Aşk büyülerinde fotoğraf kullanılarak yapılan uygulamalar çok yaygındır. Fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyülerinde kişinin nerede olduğu önem taşımaz. Bu büyüler uzaktan da uygulanabilen ve etkisi görülen büyülerdir.

Fotoğrafa Okunan Dualar

Çok güçlü olan Canbar aşk büyüsü büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafı ile uygulanır. Bu büyü kadim bir büyüdür ve araştırıldığında birçok farklı yöntemi ile karşılaşmak söz konusudur. Büyü yapılmak istenen kişinin suretinin olması şarttır. Bu bir fotoğraf olabileceği gibi kişinin heykeli de olabilir. Burada önemli olan büyü yapılacak kişiyi simgeleyen bir figürün olmasıdır. En kolay elde edilen de fotoğraftır ve fotoğrafa okunan aşk büyüsü oldukça etkilidir.

Canbar aşk büyüsünde kişinin annesinin adı da gereklidir. Ayrıca büyü yaptıran kişinin anne adı da kullanılır. Büyü uygulaması esnasında okunan iki tane esma vardır. Bunlar Allah’ın aşka ve sevgiye dair özelliklerini içine barındırdığı düşünülen “Ya Vedud” ve “Ya Habib” esmalarıdır.

Canbar Uygulaması

Büyü yapılmak istenen kişinin fotoğrafı ile, aşık olan ve büyü yaptırmak istenen kişinin fotoğrafı birbirinin üzerine konur. Bu fotoğrafa okunan aşk büyüsü iki tane esmadır. “Ya Vedud” ve Ya Habib” esmaları 99’ar kez okunur. Her bir esma 99 kez okunmalıdır.

Okumalar bittikten sonra yan yana konulan fotoğrafların üzerine bir işaret konur. Büyü yaptıran kişi kendi fotoğrafına koyduğu işaretin altına kendisinin ve annesinin ismini yazar. Aynı işlem büyü yapılan kişinin fotoğrafına da uygulanır ve bu sefer büyü yapılan kişinin ve annesinin adı yazılır. Sıra bu işlemlerden sonra okunacak esmadadır. Fotoğrafların üzerine yukarıdaki esmalar 999’ar kez okunur. Okuma işlemi bittikten sonra uygun olan dua bir kağıda yazılır ve bu kağıt fotoğrafların altına yapıştırılır ve bir duvara asılır.

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum!

Adı her ne kadar fotoğrafa okunan büyü olarak belirtiliyor olsa da bu gibi büyüler iki kişinin fotoğraflarının yan yana getirilerek dua edilmesi, esmaların okunması gibi süreçlere tabi olmaktadır. Normalinde iki kişinin birbirine aşık olması, birbirini sevmesi için yapılır. Ancak bu tür büyülerin yapılışları aynı olsa da amaçları farklı olabiliyor. Evli insanların fotoğraflarını alarak bir medyuma götürülmesi sonucunda bu kişilerin ayrılması bile istenilebilmektedir. İki farklı düşünülebilir. Ancak medyumlar bu gibi büyüleri genelde aşık etmek için yaptırmaktadır. Evli insanlar, sevgililer kendi istek ve arzuları ile birbirlerine deli gibi aşık olmak ve hiçbir zaman ayrılmamak adına fotoğrafa okunan dua ya da büyü yaptırmaktadırlar.

19 Comments
 1. Zeynep Temmuz 22, 2018 / Cevapla
 2. Melike Temmuz 22, 2018 / Cevapla
  • Zeynep Temmuz 31, 2018 / Cevapla
   • zeynep Temmuz 31, 2018 / Cevapla
 3. Ali Ağustos 1, 2018 / Cevapla
  • Toprak Ağustos 3, 2018 / Cevapla
 4. Nedim Ağustos 4, 2018 / Cevapla
 5. Ayşenaz Ağustos 4, 2018 / Cevapla
 6. özlem Ağustos 7, 2018 / Cevapla
 7. önder Ağustos 17, 2018 / Cevapla
  • dost Ağustos 19, 2018 / Cevapla
 8. Sibel Ağustos 26, 2018 / Cevapla
 9. banu Kasım 29, 2018 / Cevapla
 10. selma Kasım 30, 2018 / Cevapla
 11. selma Kasım 30, 2018 / Cevapla
 12. Ela Ocak 3, 2019 / Cevapla
 13. Mustafa atesoglu Mayıs 24, 2019 / Cevapla
 14. Mustafa atesoglu Mayıs 24, 2019 / Cevapla
 15. Govher Temmuz 18, 2019 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra