Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü

İnsanlar en büyük sorunları ilişkilerde yaşar. Herkes mutlu bir beraberliği olsun ister fakat bu her zaman mümkün olmayabilir. Aşk ilişkilerinde kişiler birbirini tam manasıyla tanıyana kadar geçen sürelerde çeşitli sorunlar yaşanabilir ve arkasından ayrılık gelebilir. Ya da kişi çok aşık olmasına rağmen karşısındakinden karşılık görememektedir. Bu durumlarda insanların aşk büyüleri yaptırarak sorunlarını gidermeye çalıştıkları görülür.

Bu aşk büyülerinden birisinin de fotoğrafa okunan aşk büyüsü olduğu bilinir. Aşk büyülerinde fotoğraf kullanılarak yapılan uygulamalar çok yaygındır. Fotoğraf kullanılarak yapılan aşk büyülerinde kişinin nerede olduğu önem taşımaz. Bu büyüler uzaktan da uygulanabilen ve etkisi görülen büyülerdir.

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü

Çok güçlü olan Canbar aşk büyüsü büyünün yapılacağı kişinin fotoğrafı ile uygulanır. Bu büyü kadim bir büyüdür ve araştırıldığında birçok farklı yöntemi ile karşılaşmak söz konusudur. Büyü yapılmak istenen kişinin suretinin olması şarttır. Bu bir fotoğraf olabileceği gibi kişinin heykeli de olabilir. Burada önemli olan büyü yapılacak kişiyi simgeleyen bir figürün olmasıdır. En kolay elde edilen de fotoğraftır ve fotoğrafa okunan aşk büyüsü oldukça etkilidir.

Canbar aşk büyüsünde kişinin annesinin adı da gereklidir. Ayrıca büyü yaptıran kişinin anne adı da kullanılır. Büyü uygulaması esnasında okunan iki tane esma vardır. Bunlar Allah’ın aşka ve sevgiye dair özelliklerini içine barındırdığı düşünülen “Ya Vedud” ve “Ya Habib” esmalarıdır.

Canbar Uygulaması

Büyü yapılmak istenen kişinin fotoğrafı ile, aşık olan ve büyü yaptırmak istenen kişinin fotoğrafı birbirinin üzerine konur. Bu fotoğrafa okunan aşk büyüsü iki tane esmadır. “Ya Vedud” ve Ya Habib” esmaları 99’ar kez okunur. Her bir esma 99 kez okunmalıdır.

Okumalar bittikten sonra yan yana konulan fotoğrafların üzerine bir işaret konur. Büyü yaptıran kişi kendi fotoğrafına koyduğu işaretin altına kendisinin ve annesinin ismini yazar. Aynı işlem büyü yapılan kişinin fotoğrafına da uygulanır ve bu sefer büyü yapılan kişinin ve annesinin adı yazılır. Sıra bu işlemlerden sonra okunacak esmadadır. Fotoğrafların üzerine yukarıdaki esmalar 999’ar kez okunur. Okuma işlemi bittikten sonra uygun olan dua bir kağıda yazılır ve bu kağıt fotoğrafların altına yapıştırılır ve bir duvara asılır.

Fotoğrafa Okunan Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum!

Adı her ne kadar fotoğrafa okunan büyü olarak belirtiliyor olsa da bu gibi büyüler iki kişinin fotoğraflarının yan yana getirilerek dua edilmesi, esmaların okunması gibi süreçlere tabi olmaktadır. Normalinde iki kişinin birbirine aşık olması, birbirini sevmesi için yapılır. Ancak bu tür büyülerin yapılışları aynı olsa da amaçları farklı olabiliyor. Evli insanların fotoğraflarını alarak bir medyuma götürülmesi sonucunda bu kişilerin ayrılması bile istenilebilmektedir. İki farklı düşünülebilir. Ancak medyumlar bu gibi büyüleri genelde aşık etmek için yaptırmaktadır. Evli insanlar, sevgililer kendi istek ve arzuları ile birbirlerine deli gibi aşık olmak ve hiçbir zaman ayrılmamak adına fotoğrafa okunan dua ya da büyü yaptırmaktadırlar.

Sıkıntılarınızı danışabilirsiniz. Ayrıca kanalımdaki videolara göz atmak için giriş yapabiliriz.

23 Yorum

 1. Zeynep dedi ki:

  Benim sevdiğim birisi var ve onunla uzun zamandan berri sürekli olarak aynı ortamda birlikte zaman geçiriyoruz. Fakat kendisi benimle ilgilenmek yerine arkadaşım ile sürekli iletişime geçiyor ve onunla ilgileniyor. Hatta bana arkadaşım hakkında bir kaç soru bile sordu. Bu benim oldukça sinirlerimi bozuyor. Ben ona çok uzun zamandan berri aşığım ve tam yakınlaştık derken bu sorun beni çok yıpratıyor. Hoca ile iletişme geçmek istiyorum ama korkuyorum. Daha önce fotoğrafa okunan aşk büyüsünü yaptıran oldu mu bana bilgi verebilirmisiniz. Buna çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olur mu yaptıran kişiler.

 2. Melike dedi ki:

  Merhaba zeynep ben melike yorumunu okudum ve açıkcası durumuna üzüldüm. Ben hocam ile çalıştım ve hocam büyü yapmıyor. Hocam vefk, celb gibi dualar ile yapılan tılsımlardan yapıyor. Bana yaklaşık 3 ay önce aşk vefki yaptı ve şuan nişanlanmak üzereyim. Hocamdan Allah razı olsun beni zor durumdan kurtardı ve dediklerinin hepsi harfi harifyen uyguladı. Beni sabırla dinledi ve bana yardımcı oldu. Sanada yardımcı olacaktır. ona ulaşarak bilgi alabilirsin. Korkmana gerek yok hocam çok ilgili bir kişi.

  1. Zeynep dedi ki:

   Melike hocaya nasıl ulaşabilirim peki numarasına baktım bulamadım yardımcı olabilir misin aradığım zaman ne diyim terslemez demi hoca beni yani marketten çikolata almaya benzemiyor bu işler açıkçası korkularım var. Numrasını buradan paylaşırsan sevinirim.

   1. zeynep dedi ki:

    05366988020 numarası bu arayabilirsin.

 3. Ali dedi ki:

  fotoğrafla aşk büyüsü yaptırmak istiyorum. Ama anladığım kadarıyla hoca aşk büyüsü değil aşk celbi yapıyormuş etkili olur mu ki

  1. Toprak dedi ki:

   Tavsiye ederim bende harmura aşk celbi yaptırdım faydasını gördüm.

 4. Nedim dedi ki:

  Çalıştığım şirkette ben mavi yakayım fakat bir bayandan hoşlandım ama beyaz yaka konumu bir hayli yüksekteydi. Olan olan duygularımı açma gibi şansım yoktu. Bende aşk celbi yaptırdım çok faydasını gördüm. Sayesinde bende beyaz yakaya geçicem inşallah

 5. Ayşenaz dedi ki:

  erkek arkadaşıma bağlama vefki yaptırdım rahat durmayacak gibiydi şimdi gözü benden başkasını görmediği gibi gündüz düşlerinde de ben varım. Hayat şuan bana güzel iyiki varsınız hocam

 6. özlem dedi ki:

  fotoğrafa okunan aşk büyüsü için sevdiğim kişinin fotoğrafının mı olması gerekiyor? Fotosu bende yok bulmam da ihtimalsiz o yüzden soruyorum.

 7. önder dedi ki:

  arkadaşlar hoca kalkıp da size buradan yorumlardan cevap verir diye beklemeyin. Alın size numarasını veriyorum çekinmeden arayın 05366988020 burdan soracaklarınızı arayın 2 dk ya cvp bulun.

  1. dost dedi ki:

   sayende aradım hocaya bugün işlem yaptırdım. Senin numara vermen beni teşvik etti allah razı olsun senden.

 8. Sibel dedi ki:

  Merhaba, benim sevdiğim birisi var uzun zamanlardan berri seviyorum ve artık dayanamıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Fotoğrafla mı yapılıyor bu işlem nasıl yapılıyor, büyüden başka nasıl kendime aşık edebirim. Yardımcı olun arkadaşlar durumum çok kötü.

 9. banu dedi ki:

  Acaba aşk buyusu beni hiç gormemis birine yapilabilirmi sacma belki ama asik oldugum kisi beni bilmiyor

 10. selma dedi ki:

  Bunu kendimiz yapsak olurmu ?
  Tarifini neden yaziyoruz burda kendimiz yapamazsak?

 11. selma dedi ki:

  Bunu kendimiz yapabilirmiyiz?

 12. Ela dedi ki:

  Vefk etkili dua degilmi bende oyle duydum cok basari oluyormus bende yaptircam ins

 13. Mustafa atesoglu dedi ki:

  Size abone olmadan önce yazdıgım yazı ile ilgili bilgi alabilirmiyim.

 14. Mustafa atesoglu dedi ki:

  Selam hocam evliligimde mutsuzum eşim annesinsen dolayı çok muafazakâr 5-6 sene öncede ayrılmak istedim çocugumuz ufak diye idare ettim şimdi çalıştıgı iş yerinde tezgâh arkadaşıma aşik oldum oda eşini sevmiyor çocuklari oldugu icin duruyor eşiyle sorunlu hayatı var niye ayrılmıyorsun dedigimde kredi kartım onda çalıştıgı maaşıni bile eşi alıyor sokakta kalırım diye korkuyor 4 sene ayrılmayı düşünmüyor ama ayrılacak olsa bile ben bir garanti vermemmi lazım onumu bekliuor çünku çocugunu ünüversiteye gönderdikten sonra olabilir ayrilabilir imasında bulundu .benim gözüm ondan baskasını görmüyor cok temiz kâlpli yardım sever beni tanıştigımızdan beri agrasiftim şimdi ise beni çok degiştirdi bu konuda ne yapabilirim bana yardimcı olabilirmisiniz

  1. Hüseyin dedi ki:

   Merhaba Allah yardımcın olsun. kardeşim hocamın numarası sitede yazıyor direk ara bence. Yardımcı olur.

 15. Govher dedi ki:

  Selam millet ben turkmenistanliyim ben kojamla 5-6 senedir beraber yasiyoduk iki cocugumuz var ama kocam simdi baska bir kadin bulmus bizi terk edip gitdi parasiz pulsuz hicbiseysiz brakip gitdi benimde kimsem yok cocuklarimda kucuk bana yardam etseniz cok iyi olurdu lutfen yalvaryorum kocami geri getirmek istiyorum beni belki sevmesini bes etmisdir o yuzden baska kadin bulmusdur ama cocuklarim icin geri getirmek.istiyorum lutfen bana yardam edin ben turkmenistandayim nasil ulasirim nasil yaparim bilmiyorum millet bana yardam edin lutfen cocuklarim icin benim

 16. Gaye dedi ki:

  Medyum Alii hocam hayatımı kurtardı. Ne kötü hallerden dönüş yaptım sağolsun çok babacan bir kişi çekinmeden arayabilirsiniz her zaöan yanımda durdu Allah ondan razı olsun.

  1. faddd dedi ki:

   numaraını verırmısın nolursun kardes cok müşkül durumdayım

   1. isim yok dedi ki:

    kardeş numarası yazıyor ya direk ara tıklarsan arar. whatsap iletişimede geçebilirsn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara