Menu

Evlilik Teklifi Büyüsü

İlişkilerde evlenmeye yanaşmayan erkeğin evlilik teklifi yapmasını sağlamak amacıyla yapılan büyülere evlilik teklifi büyüsü denir.

Neden Büyü Yapılır?

Erkekler genellikle evliliğe çok sızak bakmaz. Evliliğe açık olan hatta çok genç yaşta evlenen erkeklerin varlığını da kabul etmek gerekir. Fakat burada söz konusu olan, yıllardır bir kadınla beraber olmasına rağmen evliliğe yanaşmayan erkekler. Kadınlar beraber oldukları ve kendilerini adadıkları erkekle evlenip bir yuva kurmak isterler.

Erkeklerin evlilikten kaçınmasının pek çok nedeni olabilir. Sorumluluktan kaçıyordur, özgürlüğünü kaybetmekten korkuyordur ve benzeri pek çok neden. Fakat bu arada beraber olduğu kadını düşürdüğü durumdan haberi yoktur. Kadın en başta ailesine mahcup olur. Aile bu birlikteliğin evlilikle sonuçlanmasını bekliyordur fakat erkekten teklif gelmiyordur.

Çaresiz kalan kadın büyü yaptırma yolunu seçebilir. İşte bu gibi çaresiz durumlara düşen insanlar büyü yaptırır. Fakat bunların iyi niyetle yapılan büyüler olduğu göz ardı edilmemelidir.

Kötü niyetle yapılan büyüler evlilik büyüleri kapsamına girmez. Burada birisine kötülük yapmak amacı değil, seven insanların bir yuva kurmasını sağlama amacı güdülür.

Evlenme Teklifi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karşısındaki erkekten bir türlü evlenme teklifi alamayan kadın evlilik büyüsü yaptırır. Evlilik büyüsü yaptırmanın pek çok yolu vardır. Kişilerin kendilerinin yapabileceği uygulamalar olduğu gibi, medyumlardan yada hocalardan destek de alınabilir.

Büyü işlemi enerjisi çok yüksek uygulamalar olduğu için kişilerin kendisinin yapması önerilmez. Uygulama esnasında yapılacak hatalar çok ters sonuçlar doğurabilir. Bu gibi işlemler ne yaptığını bilen insanlar tarafından yapılmalıdır. Sağdan soldan gelen bilgilerle hareket etmek çok sakıncalıdır. Karşıdaki insanı evlenmeye ikna  etmeye çalışılırken, iyice uzaklaşmasına hatta ilişkinin bitmesine neden olunabilir.

Bu tarz evlilik büyülerinin vefkler aracılığıyla yapılması en doğrusudur. Aslında vefkler aracılığıyla yapılan uygulamalar büyü değildir fakat öyle anılmaktadır. Vefk uygulamalarını hoca diye tanımlanan ehil kişiler yapar. Vefkler aslında yüzyıllardır kullanılan muska çeşidi çalışmalardır. Vefk denen bezlerin üzerine yazılan bilgiler ve hassas hesaplamalarla yapılan bu uygulamalarda dualar etkilidir. Vefk üzerinde yapılan hesaplamalarla kişilerin yıldız uyumuna bakılır ve yıldızları bağlanır. Vefk çalışmaları çok etkilidir ve kabul gören uygulamalardır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra