Menu

Evlilik Büyüsü Yapanlar

Evlenmek istediği insana bir türlü kavuşamayanlar evlilik büyüsü yaptırarak emellerini gerçekleştirmek isterler. Kişi evlenmek istiyordur fakat arada engeller vardır. Eğer bu engeller aşılamıyorsa evlilik büyülerine başvurulur. Evlilik büyüleri toplumuzda en çok yaptırılan büyüdür.

İyi Niyetli Büyüler

Evlilik büyüleri gibi büyüler kişilerin arasındaki muhabbeti arttırmak için yapılan muhabbet büyüleridir. Muhabbet büyüleri toplum tarafından kabul gören dinen de hoş görülen büyülerdir. Bu tarz iyi niyetli büyüler ak büyüler olarak nitelendirilir. Yapılış nedenleri arasında bir art niyet yoktur ve kimsenin kötülüğü istenmemektedir. Tek amaç seven insanların sevdiğine kavuşması ve mutlu olmasıdır.

Kişi aşık olduğu insanla evlenmek istiyordur fakat birisinin ailesi karşı çıkıyordur. Bu durumda yapılan evlendirme büyüsünde amaç, karşı çıkan tarafın düşüncelerini değiştirmesidir. Büyünün ardından karşı çıkan ailenin düşünceleri değişmeye başlar ve evliliğe onay verir. Burada kimsenin zararına olan bir şey yoktur sadece çiftin evlenebilmesi sağlanmıştır.

Kişi birine aşıktır ve onunla bir yuva kurmak istiyordur fakat aşık olduğu kişi evliliğe yanaşmıyordur. Bu durumda yapılan evlilik büyüsünde de niyet evliliğe yanaşmayan tarafın düşüncelerinin değişmesini sağlamaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişi, yaptıran kişiye karşı yakınlık hissetmeye başlayacak ve onsuz yapamayacak hale gelecektir.

Evlilik büyüleri evliliğe olumsuz yaklaşan tarafların düşüncelerinin değişmesini sağlayarak, evlilik kurumunun kurulabilmesine olanak sağlamaktır.

Evlilik Büyüsünü Kimler Yapar?

Hayırlı bir işe yardımcı olmak için evlilik büyüsü yapanlar medyum hocalardır. İşin ehli olanlar evlilik büyülerinin sadece vefkler yoluyla yapılmasını savunurlar. Evlilik kurumu temiz amellerle kurulması gereken bir kurumdur. Bu nedenle yapılacak işlemlerde iyi niyet barındıran işlemler olmalıdır.

Hocalar bu işlemi vefkler aracılığıyla yapar. Hoca evlenmek isteyen kişiden, karşı tarafın adını ve soyadını ister. Ayrıca ayrıntılı doğum tarihi ve annesinin adı sorulur. Bu bilgilerin hatalı olmadığından emin olunmalıdır. Çünkü hoca bu bilgiler ile vefki hazırlamaya başlar ve hesaplamalarını yapar. Hesaplama kısmı çok önemlidir ve burada hata yapmayacak tecrübeli bir hoca tarafından yapılması gerekir. Hata yapılırsa işlem amacına ulaşmayacak hatta amacından sapabilecektir. Vefkler dualarla yapılan işlemlerdir ve bu sayede evlenen çiftlerin çok mutlu oldukları görülmüştür.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra