Menu

Evlilik Büyüsü Var mı?

İnsanlar birçok neden için büyü yaptırmak isteyebilir. Art niyetler taşıyarak büyü yaptırmak isteyebilir, ya da iyi niyetlerle. Art niyetle yapılacak olan büyülerin toplum tarafından kabul edilmesi söz konusu değildir. Ayrıca dinen de haram kılınmıştır. Fakat ne yazık ki bu tarz büyüler yapılmaktadır.

Birde gayet masum niyetlerle yapılan büyüler vardır. Bunlar genellikle sevenleri bir araya getirmek amacıyla yapılan bağlayıcı büyülerdir. Büyüler arasında evlilik büyüsü var mı diye sorulursa cevabı evettir. Evlilik büyüsü vardır hatta bunlar en çok yaptırılan büyülerdir.

Evlilik Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Büyüler ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılır. Ak büyüler insanları birleştirmek amacı güdülerek yapılan iyi niyetli büyülerdir ve dinen toleransı vardır. Kara büyüler ise tamamen art niyet barındırır ve kötü amaçlarla yapılan büyülerdir ve din tarafından haram kılınmıştır. Bu büyülerin büyük günahı vardır.

Evlilik büyüleri amaçları nedeniyle ak büyüler sınıfına giren günah kabul edilmeyen büyülerdir.

Vefk Uygulamaları

Vefk yoluyla yapılan uygulamalar en kabul gören ve çok etkili olan uygulamalardır. Evlilik büyüsü yaptırmak isteyenlerin bu uygulamayı seçmesi gerekir. Çünkü vefk çalışmaları büyü değildir. Büyü olarak geçmesinin nedeni, duruma hakim olmayan ve bilgisi olmayan insanların böyle tanımlaması yüzündendir. Vefkler dualar üzerine kuruludur.

Evlenmek için bir uygulama yaptırmak isteyenler vefk dışındaki işlemlerden uzak durması gerekir. Vefk haricinde yapılan uygulamalar büyüdür. Ve büyü yoluyla gerçekleşen bir evlilikten hayır beklemek de olanaksızdır. Evlilik için yapılan işlemler evlilik gerçekleştiği anda etkisini yitirir. Vefk dışında yapılan büyülerde cin kullanılır. Evlilik gerçekleştikten sonra büyü etkisini yitirir. Fakat bu sefer uygulamanın yapılış biçiminden dolayı birliktelik hasar almaya başlar. Kişilerin yıldızları düşer, uyum kaybolur, geçimsizlikler baş gösterir. Ayrıca yapılan bu büyü çiftin psikolojilerini de etkilemeye başlar. Ne evlilikten nede bu evlilikten doğan çocuklardan hayır gelmez. Bu nedenle vefk dışındaki yöntemlerden şiddetle kaçınılmalıdır.

Evlilik büyüsü vardır, vefk yoluyla yapıldığında günah değildir ve bu yolla evlenen çiftler çok mutlu olur. Seven insanların bir araya gelmesinden kimse zarar görmeyeceği için kabul edilir yol budur.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra