Evlilik Büyüsü Tarifi

Evlilik Büyüsü Tarifi

Evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak isteyen fakat bunu başaramayan insanlar vardır. Ya sevdiği ve seven biri vardır fakat arada engeller vardır, yada sevilen kişi evlenmek istemiyordur. Bu durumlarda evlenme büyüsü yapılabilir.

Evlenmeyi Sağlayan Büyüler

Kadın yada erkek evlenmek istiyor fakat hayatında kimse yoksa kısmet açma büyüsü yaptırabilirler. Bu büyü sayesinde kısmetleri açılacak ve karşılarına birileri çıkacaktır. Evlilik her iki cinsinde hayalidir. Her insan yetişkin olduğunda evlenmek ve çocuk sahibi olmak ister. Bu insanoğlunun yaradılıştan gelen içgüdüsüdür. Her canlı gibi insanda üremek ve neslini devam ettirmek ister. Bunun için de en uygun ortam evlilik ortamıdır.

Evlilik kurumunu oluşturmak her zaman çok kolay olmayabilir. İnsanların karşısına pek çok engel çıkabilir ve bunlar aşılamıyor olabilir. İnsanlar engelleri aşmak veya sevdiklerine kavuşabilmek için büyü yaptırmak yolunu seçebilirler.

Evlilik Büyüsü Tarifi

Evlenebilmek için büyü yaptırma yolunda karar veren kişiler evlilik büyüsü tarifi aramaya başlar. Evlilik büyülerinin çok çeşidi vardır kişinin kendisinin yapmayı deneyebileceği büyüler olduğu gibi, yardım alınarak yapılan uygulamalarda vardır.

Evlilik büyüsü için en çok kullanılan yollardan biri kişinin kendisinin de yapabileceği bir uygulamadır. 21 gün süreyle uygulanan bu uygulamada bir bardak suya dua okunması gerekir. Bu dua her gün 101 defa okunur. 21 gün tamamlandıktan sonra bu su evlenilmek istenen kişiye içirilir. Fakat bu çalışmada sevilen kişinin yakınızda olması gerekir. Uzaktaysa bu uygulanamaz.

Evlenme büyüleri ay büyüme evresine geçtiğinde yapılmaya başlanır. Ay hilal konumunda görüldüğü andan itibaren uygulama başlatılabilir.

Fotoğraf ile yapılan evlendirme büyüleri de vardır. Kişinin kendi fotoğrafı ve evlenmek istediği insanın fotoğrafı yüz yüze gelecek şekilde yapıştırılır. Büyü yaptırmak isteyen kişi bu fotoğrafları yatağının altında saklar. Saklama süresi 15 gündür. Süre bitince fotoğraflar, toprak ve su kullanılarak hazırlanan bir çamurun içine konur . Daha sonra bu çamurda rulo haline getirilir ve 15 gün boyunca üzerine uygun bir mantra onar kez okunur. Bütün işlemler bittikten sonra hazırlanan rulo bir ağacın altına gömülür.

Medyumlar ve hocalardan yardım alınarak yapılacak çok etkili evlenme büyüleri vardır.

5 Yorum

 1. Sebanur dedi ki:

  En etkilisi vefk ama bir de harmura celbi varmis ben vefk yaptirdim oldu ama arkadasim harmura celbinde daha hizli sonuc aldı tavsiye ediyorumm

 2. elifsuna dedi ki:

  sedacım ben elif benimde sorunum var acaba sen kime yaptırdın bende yardım almak istiyorum da

  1. Canay dedi ki:

   Telefon nu aradım ben. Gerçekten işiyle ilgili hoca. Sorduğum sorulara sıkılmadan cevap verdi. Bende düşünüyorum maaşım yatsın hemen başlatmak istiyorum.

 3. ayse ataman dedi ki:

  allah sizden razı olsun hocam işe yaradı sevdiği m döndü ne kadar tesekkür etsem az sağol ali hocam

 4. zeyno alıç dedi ki:

  kendisi çok nazik bir insan daha ilk görüşmemizde o kadar sıcak kanlı ve samimi geldi ki konuşması içimi ferahlattı . gerçekten iyi bir insan . şu sıralar gerçek medyum bulmak hayli zor arkadaşlar Ali hocam gerçekten farklı bir insan hem kişiliği ile hemde yaptıgı işlemler ile kaliteli bir şahsiyet. bu arada hocam eğer okuyorsanız kerem yine mesaj attı. ben sizin dediğiniz gibi kendimi agırdan alıyorum cevam vermiyoum sürünsün biraz köpek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara