Menu

Evlilik Büyüsü Süresi

İki insan birbirini sever, evlenip bir yuva kurmak ister. Bazen bu kolaylıkla sağlanabilirken, bazen birtakım engeller çiftin evlenmesine engel olur.

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır?

Evlilik büyüleri genellikle iki nedenden dolayı yapılır. İki kişi evlenmek istiyordur fakat arada bu evliliği onaylamayan insanlar vardır. Bunlar genellikle taraflardan birisinin, bazen de ikisinin de ailesi olur. Aile bireyler bu evliliği onaylamıyorlardır. Bu neden evlenmek isteyen çift, bir medyum hocaya danışarak evlilik büyüsü yaptırmak ister. Bu nedenle yapılan büyünün amacı bu evliliğin gerçekleşmesini istemeyen aile bireylerinin ikna olmasını sağlamaktır. Büyü yapıldıktan sonra evliliğe karşı çıkan anne-baba veya başka yakın akrabaların düşünceleri değişmeye ve evliliğe sıcak bakmaya başlar. Aradaki bu engel kalkınca çift evlenme imkanı bulur.

Bazen bir kişi birisiyle evlenmek ister ve onu evliliğe razı etmek için evlenme büyüsü yaptırma yoluna gider. Bu durumlarda büyü yapılan kişi, yaptıran kişiye karşı yakınlık hissetmeye başlar. En sonunda da evlenmek isteyecektir.

Hemen herkes evlenip mutlu bir yuva kurmak ister. Bu genellikle doğal yollarla olur. İki insan birbirini sever ve birlikte bir hayat sürmek istiyorlarsa evlenirler. Evlilik çocuk büyütmek için en uygun ortamdır. Aile kurumları toplumu ayakta tutan burumlardır ve mutlu aile ortamlarında yetişen çocuklar iyi bireyler olarak topluma karışacaklardır.

Evlilik Büyüsü Süresi Ne Kadardır?

Yapılan evlilik büyüsü süresi genellikle bir ile iki hafta arasıdır. Evlilik büyüleri dualar ve vefkler yoluyla yapılmalıdır. Dua ve vefk kullanarak yapılan büyüler ilk haftanın sonunda yapılan kişi veya kişileri etkilemeye başlar. İki hafta içinde evlilik büyüsü amacına ulaşır. Evlenmek isteyen çiftler bir ile üç ay arasında emellerine kavuşurlar. Genellikle bu süre içinde evlilik gerçekleşir.

Evlilik büyülerinde yapılacak işlemler uygun gün ve saatlerde yapılmalıdır. Hüddamlar aracı kılınmalıdır. Cinler aracılığıyla evlilik büyüsü yapmak önerilmez. Çünkü yapılan büyü kişiler evlendikten sonra bozulur. Artık yapılan büyünün amacı gerçekleşmiştir. Fakat büyü yapmak için cinlerden yardım alınırsa, büyü bozulduktan sonra yapan ve yapılan kişiyi etkilemeye başlar. Bu kişilerin yıldızı düşer ve ayrılık meydana gelir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra