Menu

Evliliğe İkna Etme Büyüsü

İnsanların sevdikleri kişileri evliliğe ikna etmek için evliliğe ikna etme büyüsü yaptırmak amacıyla medyumlara gittikleri bilinmektedir. Bu büyü hem evliliğe yanaşmayan kişinin ikna olması için yapılır hem de evliliğe karşı olan insanların ikna edilmesi için uygulanır.

Mağdur Olan Kişiler

Evlilik büyüleri bağlama ve muhabbet büyüleri içinde yer alır. Bir bağlama büyüsü olan evliliğe ikna etme büyüsü yapılmasındaki amaç mağdur olan tarafın mağduriyetinin giderilmesidir. Kişi birisine aşıktır ve onunla evlenmek istiyordur ve onun için evlilik büyüsü yaptırmak isteyebilir. Fakat bu durumu evliliğe ikna etme büyüleri arasında kabul etmemek gerekir. Bu daha ziyade aşık etme büyüleri arasında sayılabilir.

Evliliğe ikna etme büyülerinde ise bu yüzden mağdur olan bir taraf vardır. Uzun yıllar birlikte olan çiftler sonunda evlenme hayali kurarlar. Fakat bazen çiftlerden biri evliliğe uzak durur. Bu durumlarda özellikle kadının mağduriyeti çok fazla olmaktadır. Bu kadın partnerini evliliğe ikna etmek için büyü yaptırma yolunu seçebilir.

Birbirini seven ve evlenmek isteyen çiftlerin karşısına da çeşitli engeller çıkabilir ve bu durumda kadın da erkek de bir mağduriyet yaşar. Engellerin genellikle tarafların ailelerinden kaynaklandığı görülür. Burada evliliğe ikna edilmesi gereken karşı çıkan aile olur ve büyü onların üzerine yapılır. İkna büyüsünden sonra aileler yumuşamaya ve evliliğe sıcak bakmaya başlar.

Evliliğe İkna Büyüsünde Uygulanan Yol

Kişiler muhtelif nedenlerle evliliğe ikna etme büyüsü yaptırmak için medyumlara giderler. Medyumlar konu evlilik olduğunda büyü uygulaması yapmaktan kaçınır ve bu amaçla kendilerine gelen insanlara evliliğe ikna duası okumalarını önerir. Bu dualar Kuran’da yer almaktadır ve medyum bu amaç için duaların nasıl okunması gerektiği hakkında bilgilendirme yapar. Bu amaç için hangi duayı kaç kez ve günün hangi saatinde okunması gerektiği bilgisi bu konuda mağdur olmuş kişiye verilir.

Medyumların evlilik için büyü yapmaktan kaçınmalarının nedeni araya ruhani varlıkları karıştırmamaktır. Bu tarz büyülerle evlilik sağlanabilir fakat zamanla ruhani varlıklar tarafları olumsuz etkilemeye başlar ve bu nedenle ayrılıklar yaşandığı görülür. Bu yüzden medyumlar kişilere evlilik için dua okumaları yolunda önerilerde bulunur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra