Menu

Evlenmeme Büyüsü

Evlenme Büyüsü Nedir?

Evlenmeme büyüsü, bir diğer adıyla kısmet kapatma büyüsü olarak karşımıza çıkmaktadır. Geçmişten günümüze en çok kullanılan ve kültür haline gelen büyü tılsımlı sözcükler ile yapılır. 2 kişiyi ayırmak için veya 1 kişinin kısmetinin kapanması için yapılan büyü kara büyüler arasında yer almaktadır. Büyüyü yaptırmadan önce bilmeniz gereken önemli bir nokta şudur, büyünün kesinlikle dinimizde yeri yoktur. Bu büyü tamamen kötü nefesle yapılır ve insanların mutsuzluğu için veya intikam almak için yapılmaktadır. Herkesinde bildiği gibi r kesinlikle kendi başına yapılmamalıdır. Kısmet kapatma olarak bilinen evlenmeme büyüsünü yaptırmaya karar verdiyseniz mutlaka iyi bir medyumdan veya hocadan destek almalısınız. Büyüyü kendiniz yapmaya çalışırsanız yanlış, eksik veya hatalı bir söylemde oluşabilecek olumsuzlukların önüne kendiniz geçemeyebilirsiniz.

Evlenme Büyüsü Yapan Medyumlar

Bir hoca veya medyum desteğiyle bu büyüyü yaptırdığınız zaman oluşabilecek olumsuzluklara karşı önlem almanız mümkündür. Evlenmeme büyüsü, kuvvetli tılsımlarla yapılır. Kısmetini bağlamak istediğiniz, evlenmesini istemediğiniz kişinin vesikalık bir fotoğrafını, saç telini, tırnak parçasını veya ona ait bir eşyasını hocanıza ya da medyumunuza götürerek büyü işlemini yaptırabilirsiniz. Büyü saç teli, fotoğraf veya ona ait bir eşyanın üzerine okunacak sözcüklerle yapılacaktır. Kısmet kapatma büyüsü olarak geçen büyü oldukça risklidir. Büyü bir nesneye yapıldıktan sonra muska haline getirilir. Bu büyü çok tehlikeli ve kara büyülerden olduğu için hem yapanın hem de büyüyü yaptıranın hayatını etkileyebilir. Riskli ve çok büyük günahı olan büyü, belirtilerini hissettiğiniz an bir hocaya veya medyuma giderek bozulma işlemi yaptırılmalıdır.

Evlenme Büyüsü Belirtileri

Evlenmeme büyüsü belirtililerini hissettiniz ve muskayı bulduysanız işiniz kolay olacaktır. Muskayı yok etmekle büyünün tesirinden çıkabilirsiniz. Muskayı yok etmek içinde mutlaka bir uzmandan yardım almalısınız. Bu işlem sizin için tehlikeli olabilir. Eğer muskayı bulamadıysanız bu büyüyü bozdurmak o kadar kolay olmayabilir. Bilir bir kişinin desteği ile önce büyünün etkisi azaltılmaya başlar ve yavaşça yok edilmek üzere sonuçlandırılır. İyi bir hocanın size yazacağı muskayı sürekli yanınızda taşıyarak da muskanın etkisinden çıkmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda büyü yapılan kişi sürekli ibadet ederek dua etmelidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra