Menu

Evlenme Teklifi Büyüsü

Her kadın sevdiği erkekten evlenme teklifi almak ister. Fakat erkekler evlilikten korkabilir. Birliktelik gayet mutlu ve uyumlu gitse de bu teklif bir türlü gelmez. Bu noktada devreye evlenme teklifi büyüsü girer.

Erkeği Evliliğe İkna Etmek

Erkekler de sevdiği kadınla evlenmek ister fakat evlilikten korkarlar. Bu nedenle ilişkilerde evlenmek için bastıran taraf hep kadın gibi gözükür. Aslında ortada çok güzel bir birliktelik vardır ve kadın bunu evlilikle taçlandırmak ister ama erkek uzak durur. Bunun altında erkeğin evlilikle ilgili önyargıları olabileceği gibi sorumluluk almaktan kaçınıyor da olabilir. Sebep ne olursa olsun sonuçta erkek evliliğe yanaşmıyordur.

Uzun süren ilişkilerde öncelikle aileler evlilik bekler. Bu durumda kadının çok zor durumda kaldığı aşikardır. Erkeği sevdiği için bu ilişkiyi sonlandıramayan kadın kendisini çok çaresiz hissedebilir. Bu noktada devreye büyüler girer.

Evlenme Teklifi Nasıl Ettirilir?

Çoğu toplumda olduğu gibi bizim toplumumuzda da evlilik teklifi erkekten beklenir. Eğer bu teklif gelmiyorsa kadının birtakım yollar aramaya başlaması kaçınılmazdır. Erkeği bir türlü evliliğe ikna edemeyen kadın büyülerden medet ummaya başlar.

Evlenme teklifi büyüsü de bir evlilik büyüsüdür. Bunun yapılmasındaki amaç evlenmeye bir türlü yanaşmayan erkeğin ikna olmasını sağlamaktır. Burada birbirini seven insanların evlenip bir yuva kurması hedeflenmektedir. Bu büyüler birleştirici olan ve temiz niyetli büyüler olduğu için dinen de kabul görür. Neticede birbirini seven iki insanın bir araya gelip evlenmesinden zarar görecek kimse yoktur.

Kişinin amacına ulaşmak için kullandığı yöntem önemlidir. Eğer vefk dışında bir yöntem kullanılıyorsa bu büyüye girer. Büyü ile yapılacak evlilikler hayır getirmez o nedenle bu yollar asla denenmemelidir.

Evlilik büyüleri vefkler aracılığıyla yapılmalıdır. Bunlar toplum tarafından da kabul gören çalışmalardır. Niyetlenen evlikten kaçan tarafın bakış açısını değiştirmektir.

Vefkler hazırlanırken dualar kullanılır. Vefkler aslında büyü değildir fakat halk tarafından büyü olarak adlandırılır. Vefk uygulamaları tamamen dualar üzerine kurulan uygulamalar olduğu için zararsızdır. Fakat evlilik için büyü yöntemleri kullanılırsa bu kişilere mutlaka bir gün geri döner. Büyü üzerine kurulan evliliklerde mutluluk yakalanamayacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra