Menu

Eve Yapılan Büyü Nasıl Bulunur?

Aile içi insanlar, yakına arkadaşlar veya ev hanesi içerisine giren komşular, teyzeler, yengeler size zarar vermek için evinizi ziyaret ettiklerinde evin herhangi bir gizli bölgelerine muska ya da büyü yapılmış bazı nesneleri gizleyerek koyabilmektedirler. Bu yapılan büyü veya muskalar ev içerisinde çok ciddi tartışmaların, kavgaların çıkmasına neden olabilir. Eğer bu muska veya büyü evli insanların evine konulmuş ise aralarının bozularak ayrılmaları için yapılabilmektedir. Evinde sürekli kocası tarafından şiddet gören, şiddetli geçimsizlik, maddiyatsızlık, hastalık vs. eksik olmuyorsa büyüden ya da muskadan şüphelenilmelidir.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kişiden kişiye, yapılan büyüden büyüye göre değişkenlik gösteren belirtiler ortaya çıkmaktadır. Başlıcaları; ev içerisine girmek istememenizle baş gösterir. Ev içerisinde bulunduğunuz zamanlarda sürekli uyku hali ama uyuyamama, yorgunluk için dinlenmek istediğinizde dinlenmek yerine daha da yorgun olma, iştahsızlık, evde hiçbir şey yapmak istemiyorsanız, uyusanız da sürekli rüyalar görüyorsanız bu evde büyü veya muska muhtemeldir.

Evde Büyü Nasıl Bozulur?

Eğer evinizde bir muska ya da büyü olduğundan şüpheleniyorsanız işinde profesyonel ve uzman bir medyum ile irtibat halinde olmanız gerekir. Oldukça basit bir şekilde medyumu arayarak durumu anlatmanız yeterli olacaktır. Medyum kendi bilgileri dâhilinde bir çalışma yapacak ve sizi evin içerisinde gerçekten bir büyü olup olmadığını kontrol edecektir. Eğer böyle bir şey mümkünse size nasıl bozulacağını anlatacaktır. Kendi başınıza bu işin üstesinden gelmeniz imkânsızdır. Ev içerisindeki büyü cismini bulup atsanız da aslında pek bir şey ifade etmeyecektir.

Büyü Neden Eve Saklanır?

Ev demek bir insanın en çok zaman geçirdiği yerlerden birisidir. Eve saklanması ise tamamen daha tesirli olması amaçlanmaktadır. Bilindiği üzere büyülerin bir enerji türü olduğu için kişiyi etkisi altına alması durumunda kişide çok ciddi psikolojik hareketler gözlemlenmeye başlar.

Evdeki Büyü Nasıl Bozulur?

Kişiye özel Vefk ve dualarla bozulabilmektedir. Bu Vefk ve dualara eşlik eden tılsım çalışmaları sizin için önemli bir kurtuluş yolu olabilecektir. Böyle bir durum ile iç içeyseniz sizin için özel vefk hazırlayabiliriz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

One Response
  1. muhittingezmis Nisan 1, 2019 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra