Evde Yastık Büyüsü

Evde Yastık Büyüsü

Yastık direkt büyü aracı olarak kullanılmaz fakat yapılan büyülerin çoğunun insanların yastıklarına konulduğu bir gerçektir bu nedenle evde yastık büyüsü bulan çok insan olur. Kişiler yastık kılıflarında ya da yastık içine iliştirilmiş olmaması gereken malzemelerle karşılaştıklarında kendilerine büyü yapıldığından şüphelenmelidir.

Bağlama ve Ayırma Büyüleri

Büyüler kişileri bağlamak ya da sevenleri ayırmak için yapılabilir. Genellikle bu büyüler için muskalar hazırlanır ve büyü yapılacak kişinin evine ya da yatağına bu muskalar bırakılır. Yataklarında evde yastık büyüsü bulanlar bu büyüyü bozdurmanın yollarını aramalıdır. Büyüler kişinin hayrı düşünülerek de yapılmış olabilir ya da zararına yapılmıştır. Neden ne olursa olsun yastığında büyü malzemesi bulanların derhal büyüyü bozdurması gerekir.

Büyüler kişilere uzaktan yapılabilir fakat hazırlanıp büyü yapılan kişinin yakınına bırakılan uygulamalar daha çoktur. İnsanların evlerinin kapılarına, eşiklerine, yataklarının içine, yastıklarının içine büyü malzemeleri bırakabilir. Bunlar iyi niyetli uygulansa da kişinin rızası olmadan düşüncelerini değiştirmeye yönelik uygulamalardır. Her büyü maruz bırakılan kişide çeşitli sıkıntılara yol açar. Bu nedenle evinde bir şekilde büyü olduğundan şüphelendiği malzemeler bulan insanların bir medyuma bakım yaptırması ve kendisine ne tür bir büyü uygulandığını öğrenmesi gerekir.

Evde Yastık Büyüsü

Büyüler birçok nedenle yapılsa da üçüncü şahıslar tarafından yapılan büyüler ayırma büyüleri olmaktadır. Bu büyüler seven insanları birbirinden ayırmak için yapılır ve negatif enerjiler taşıyan kara büyülerdir. Büyüler toplumumuzda oldukça yaygın kullanılan uygulamalardır bu nedenle insanların dikkatli olmasında fayda vardır.

Kişiler kendilerinde aniden ortaya çıkan değişimleri fark ederlerse büyü yapılmış olma ihtimalini göz ardı etmemelidir. Özellikle evlerine girdiklerinde sıkıntı duymaya, yataklarında huzursuzluk yaşamaya ve uykusuzluk çekmeye başlayanların odalarında bir araştırma yapması doğru olur. Büyü yapanlar hazırladıkları büyüleri ya da muskaları genellikle insanların evlerine bırakır. Bu nedenle sokak kapısının etrafı iyice araştırılmalıdır. Yaşadıkları mekanlarda büyü malzemesi arayanlar en çok evde yastık büyüsü bulurlar. Büyülerin kişilerin yastık kılıflarının içine hatta yastıklarının içine saklanması çok yaygındır. Özellikle çok yabancının girip çıktığı evlerde yaşayanlar, huzursuzluk yaşamaya başladıklarında yataklarını çok iyi kontrol etmelidir.

2 Yorum

  1. Faden dedi ki:

    Merhaba, ben yastığım içerisinde muskaya benzer bir şey buldum. Acaba bunun anlamı ne olabilir. Bana yardımcı olabilir misiniz hocam. Sizden şimdiden Allah razı olsun. Sizi yakından takip ediyor ve paylaşımlarınızı sürekli okuyorum.

  2. Meryem dedi ki:

    Yastığının içinden takvim yaprağı çıktı bu neden yapilmiştır, bana ve eşime ne zararı olur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara