Menu

Evde Kolay Yapılacak Büyüler

İnternet en büyük bilgi kaynağı olarak insanlara büyük bir fayda sağlamaktadır fakat bu bilgilerin denetimsiz olması birçok konuda insanların yanlış yönlenmesine de yol açmaktadır. Büyüler insanların her daim ilgisini çeken konular arasında yer aldığı için bu konuda yapılan aramaların çok fazla olduğu görülür. İnternet üzerinde büyüler hakkında her türlü bilgiye ulaşmak söz konusudur. Birçok medyum ve hoca siteleri aracılığıyla büyüler konusunda insanları bilgilendirmekte ve bu insanların ihtiyaçları doğrultusunda onlara yardım etmeye çalışmaktadır. Bu tür yazılar arasında evde kolay yapılacak büyüler gibi tariflerin de yer aldıkları görülmektedir.

İnternette Bulunan Sahte Medyumlar

İnternette birçok sahte medyumun faaliyet gösterdikleri bilinmektedir. Kişilerin ihtiyaçlarından menfaat sağlamak niyetinde olan kimi insanlar medyum kılıfının arkasına saklanarak kişilerin maddi ve manevi zararlara uğramasına neden olmaktadır. Gerçek medyumlar insanları bu konu hakkında sürekli uyarırlar zira büyülerin yapılması esnasında yapılacak hatalar geri dönüşü olmayan zararların yaşanmasına neden olmaktadır. Eğer bir insan bir nedenden dolayı büyü yaptırma yoluna gidiyorsa mutlaka işinin ehli bir medyuma ulaşması gerekir. Bu derece hassasiyet gerektiren büyülerin evde kolay yapılacak büyüler olarak sınıflandırılabilmesi söz konusu değildir.

Evde Büyü Yapmanın Tehlikeleri

İnternette pek çok büyü için evde kolay yapılacak büyüler tanımlamasının kullanıldığı görülmektedir. İnsanların bu tariflerden esinlenerek kendi başlarına büyü çalışması yapmaya kalkmaları son derece tehlikelidir. Büyü işlemleri medyum ya da hocalar tarafından yapılmaktadır ki onların dahi işini çok iyi bilmesi ve tecrübeli olması beklenir. Bu uzmanlar havas ilmine haiz olan ve aynı zamanda rahmani ve şeytani cinlerle ilişki kurabilen insanlar olmak durumundadır. En küçük büyü uygulamasında dahi cinlerden yardım alınır bu nedenle cinlerle kurulan irtibatın kontrol altında tutulması büyük önem taşımaktadır.

Medyumlar yaptıkları büyü çalışmalarının etkili olması için ruhani varlıkları yardıma çağırırlar. Söylenen bazı tılsımlı sözler bu varlıkların harekete geçmesine neden olur. Evde yapılmasının mümkün olduğu iddia edilen büyülerin içinde de çeşitli tılsımlı sözler yer almaktadır. Bu sözler söylendiğinde ise ruhani varlıkların harekete geçmeleri söz konusu olabilir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra