Menu

Ev Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü oldukça etkili ve kötü niyetle yapılan bir kara büyüdür. Eşleri ve sevgilileri ayırmak amacıyla yapılan bu büyülere ev ayırma büyüsü de eklenmiştir. Bu büyüler dışarıdan bir yardımcı veya aracı ile yaptırılamayacağı gibi tehlikelidirler. Büyüyü yapacak kişilerin bu konuda deneyimli olması gerekmektedir. Çünkü büyünün amacı birbirlerini sevenlerin veya evlerinin ayrılması istenilen kişilerin bilinçleri ile oynanmakta ve ruhsal yapıları bozulmaktadır. Büyü yapılmadan önce birbirlerini seven ve aynı ev kalmak isteyen kişiler bu büyüler sonucunda birbirlerinden nefret edecek kadar etkilenmektedirler. Bu nedenle ayırma büyüsünde kişilerin tamamen duygularıyla oynanması ve duygularının yön değiştirmesi söz konusu olmaktadır. Bu büyü erken fark edilip bozulmaz ise çok kötü sonuçlara neden olmaktadır.

Ayırma büyüsünün birçok farklı türü yer almaktadır. Saç teli ayırma büyüsü, baharatlarla yapılan ayırma büyüsü, sevgiliyi kocasından ayırma büyüsü, sevenleri ayırma büyüsü, resme okunarak yapılan ayırma büyüsü, yumurta büyüsü tarzındaki ayırma büyüleri ve ev ayırma büyüsü olmak üzere birçok ayırma büyüsü çeşidi yer almaktadır. Bu büyülerin hepsinin yapılışı çok farklıdır ve hepsi de çok tehlikelidir. Bu büyüler genellikle kötü amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. İyi niyet beslemeyen insanlar tarafından tercih edilen bu büyüler birçok toplumda da normal karşılanmaktadır. Hatta baz toplumların inanışları gereği bu büyüler gelenek haline getirilmiştir.

İlk kez ilk çağlarda görülmüş olan bu büyüler ise tehlikesinde dolayı birçok kesimde de yasaklanmıştır. Ancak büyüye olan inanç ve bağlılık günümüze kadar gelmektedir. Bu yüzden birçok kişi halen büyülere büyük bir merak ile başvurmaktadırlar. Özellikle ev ayırma büyüsü adı altında yapılan büyüler ise mutlu bireylerin evliliklerini ve ilişkilerini ciddi anlamda etkilemektedir. Bu süreçte bu büyüyü yaptıran kişi gördüğü olumlu sonuçlar doğrultusunda mutlu olsa dahi büyünün vermiş olduğu ruhani etkileri büyüyü yaptırdığı kişi de gördüğünde çok büyük pişmanlıklar yaşamaktadırlar. Bu amaçla büyüyü bozdurmaya çalışan kişiler geç kalması durumunda ciddi problem yaşamaktadır. Bu yüzden yapılan büyünün erken fark edilip bozdurulması kişiler için büyük bir önem arz etmektedir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra