Menu

Etkili Saç Büyüsü

Büyüler kişilerin üzerinde bir etki kurmanızı sağlar ve onları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Özellikle büyülerin yapımında kişilere ait olan saç ve ya eşya kullanıldığında büyünün etkisi çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine geçmektedir. Bu yüzden de genelde medyumlar büyü yapmak için kişiye ait herhangi bir şey isterler. Etkili saç büyüsü genelde aşk büyüsü olarak geçmektedir. Gene de bu büyü farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Etkili saç büyüsü yapıldığında kişi çok kısa bir süre içerisinde büyünün tesiri altına girecektir. Bu yüzden de kısa sürede size karşı hisleri oluşacaktır. Bu büyü yöntemini kullanarak istediğiniz kişinin sizinle birlikte olmasını sağlayabilirsiniz.

Saç Büyüsünün Yapılış Şekli

Saç büyüsü kişiye ait olan saç üzerine dikkatli bir şekilde tılsımlı sözcüklerin okunması ile yapılır. Büyülü sözcükler okunurken medyum üç harflilerden de yardım almaktadır. Bu şekilde büyü tamamlanır. Büyü bittikten kısa bir süre sonra kişinin davranışlarında farklılıklar oluşmaya başlayacaktır. Bu  değişiklikler kişinin çevresi tarafından da hemen fark edilir şekildedir. Fakat kişi hiçbir şekilde kendindeki bu değişikliği fark etmez. Tamamen büyünün etkisi altında hareket edecektir. Etkili saç büyüsü yapıldıktan sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi artık bu vesveseler doğrultusunda hareket edeceği için kısa sürede sizi düşünmeye başlayacaktır ve bu düşünceler aşka dönüşecektir. Bu şekilde büyü kişiyi etkisi altına almaya başlar ve ilerleyen süreçlerde çok daha kuvvetli olacaktır.

Saç Büyüsünün Etki Etme Süresi

Saç büyüsü yapımı zor bir büyü olduğu için mutlaka bu büyünün yapımı içi medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün tesir süresinin çok daha uzun ve etkili olması için büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Muskaya yazılan büyüler diğer yöntemlere göre çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmektedir. Bunun yanı sıra büyünün tesir süresini sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Tesir süresi bittiğinde büyünün etkileri de kişi üzerinden geçecektir. Etkili saç büyüsü bu yüzden mutlaka tekrar edilmelidir ve yeniletilmelidir. Bu şekilde büyünün çok daha uzun süre boyunca kişi üzerinde etkili olması sağlanır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra