Etki Eden Bağlama Büyüsü

Etki Eden Bağlama Büyüsü

Sevmek ve sevilmek insanın hayatta yaşadığı en güzel durumdur. Ancak kişiler, bazen karşı taraftan beklediği ilgiyi göremeyebilir. Böyle durumlarda bağlama büyüsü yaptırmaya karar verebilir. Etki eden bağlama büyüsü yaptırmak, kişilerin zaman içinde muratlarına kavuşmasına yardımcı olur. Kişi, sevdiğini kendine aşık ederek onunla bir ömür mesut olabilir.

Kimi zaman yapılan bağlama büyüleri kişiye zarar verebilmektedir. Kişinin zarar görmemesi için alim bir hüddamla çalışmak en iyisidir. Aksi takdirde yapılan büyü, kişi ya da kişilerin fiziksel ve manevi bütünlüğünü tehlikeye atabilir. Ayrıca bağlama büyüleri, genellikle giden eşi, sevgiliyi geri getirme, çiftler arasındaki soğukluğun giderilmesi için yapılır. Tılsımı yüksek büyüler, kişiye kısa zamanda tesir eder.

Adet Kanıyla Erkeği Kendine Bağlamak

Regl kanıyla bağlama işlemi yapmak, yüzyıllardan beri kadınların uyguladığı bir yöntemdir. Adet kanıyla yapılan büyüler, bağlama için olduğu gibi kişiyi birinden ayırmak için de uygulanır. Hijyen açısından ne kadar kötü olsa da etkisi oldukça büyüktür. Bu yüzden birçok kadın, adet kanıyla büyü yaptırmaya karar vermektedir.

Adet kanıyla yapılan büyüler, güçlü ve etkilidir. Yanlış yapıldığında olumsuz sonuçlar doğabilir. Bu yüzden bir medyumdan yardım alınması gerekir. Büyü, kara büyüler arasında yer alır. Doğru şekilde uygulandığında büyü yapılan erkeğin davranış ve hislerinde değişiklikler meydana gelir. Erkek kişi, büyü yaptıran kadına tamamen bağlanır. Aşkından yanıp tutuşmaya başlar.

Bağlama Muskaları

Kişinin sevdiğini kendine bağlaması için bağlama muskaları oldukça etkilidir. Bir kişiyi kendine bağlamak için büyü sınıfında olanlardan etkilileri Canbar ve Odkara aşk büyüsüdür. Bu büyüler uzun süreli tesirinden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilir. Bazı büyüler, zaman içinde yenilenmelidir. Ancak bahsi geçen büyüler, uzun süreli aşka tesir eder.

Yapılan bağlama muskaları, mutlaka bir hüddamla gerçekleştirilmelidir. Alim bir hüddam, muska için çizilecek ve yazılacakları doğru şekilde uygular. Hazırlanan muskaların bazen kişinin yanında gezdirmesi bazen büyü yapılan kişinin yaşadığı mekana koyulması gerekir. Alim hüddam, kişiye ne yapması gerektiğini söyleyecektir. En iyi etki için muskanın güçlü yazılmış olması gerekir.

İp ile Bağlama Büyüsü

Kişiyi, kendine bağlamak için ip büyüsü yüzyıllardan beri uygulanan bir büyüdür. Doğru yapıldığında oldukça etkili büyüler sınıfındadır. Yine, iple bağlama büyüsü yapmak için bir medyumla çalışmak gerekir. Çünkü büyü sırasında okunması gereken tılsımlı sözcükler bulunur. Bu sözler, yanlış okunduğunda kişi, büyüden yarar görmez. Hatta ters bir etkiyle de karşılaşabilir.

İple bağlama büyüsü yapılışı için;

  • İpe 40 düğüm atılır.
  • Atılan her düğüme tılsımlı sözler söylenir.
  • İşlem 40 defa yapılır.
  • 10 gün sonunda büyünün etkileri görülmeye başlar.

İple bağlama büyüsü, etkili bir büyü çeşididir. Yine de kişinin biraz sabırlı davranması gerekir. Zaman içinde büyü yapılan kişi, aşkından yanıp tutuşmaya, onu unutamamaya başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Ara