Menu

Eşya Üzerine Yapılan Aşk Büyüsü

Büyüler yapılırken medyumlar farklı malzemeler kullanmaktadırlar. Genelde kişilerin eşyaları üzerine yapılan büyüler çok daha etkili bir hal almaktadır. Bu yüzden de medyumlar bu yöntemi çok fazla tercih etmektedirler. Bu yöntem ile kişilere aşk büyüsü yapılmaktadır. Aşk büyüleri tesirini çok kısa bir süre  içerisinde gösterir ve kişiyi anında kontrol altına almanızı sağlar. Eşya üzerine yapılan aşk büyüsü ile kişiyi çok rahat bir şekilde etkiniz altına alabilirsiniz ve kişiyi kontrol edebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Bu tarz büyülerin yapılması için mutlaka medyum ya da büyücüye gitmelisiniz. Büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınız da aykırı durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden olumsuz bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Aşk Büyüsünün Yapılış Şekli

Medyum aşk büyüsünü yaparken kişiye ait olan herhangi bir eşya üzerine tılsımlı sözcükleri okur. Daha sonra bu eşya üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismi gene büyülü sözcüklerle beraber yazılır. Bu büyülü eşya büyü yapıldıktan sonra üç harfliler tarafından kişinin evine bırakılır. Kişi bu eşyaya yapılan aşk büyüsünün etkisi altına bir hafta içerisinde girecektir. Bu şekilde büyünün tesir etme süreci başlar. Eşya üzerine yapılan aşk büyüsü kişiyi etkilemeye başladığında kişinin hareketlerinde büyük bir değişiklik görülecektir ve artık kendi gibi davranmayacaktır. Kişinin karar alma yetisi tamamen ortadan kalkar. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

Aşk Büyüsünün Süresi

Her büyünün süresi farklı şekillerde işler. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişi normal davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden de sizi terk edecektir. Büyünün etkisinin devamlı olmasının sağlanması için mutlaka tesir süresinin uzatılması gerekmektedir. Büyünün tesir süresi uzatıldığında kişi hiçbir şekilde büyünün dışına çıkmaz ve bu etki ile hareket etmeye devam edecektir. Eşya üzerine yapılan aşk büyüsü tesir süresinin mutlaka yeniletilmesi kişi kendine gelmeden önce yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisinden çıkmadan kişi sizi sevmeye devam edecektir. Kişinin büyü etkisinden çıkmaması için  mutlaka tesir süresine dikkat edilmelidir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra