Menu

Eski Sevgiliyi Unutturma Büyüsü

Yeni sevgili olmuş kişilerin e büyük sorunlarından birisi de kız arkadaşının ya da erkek arkadaşının gerek ağız alışkanlığından, gerekse de eski sevgilisini unutamamasından dolayı ister istemez eski sevgilinin adının ağızdan çıkmasına şahit olmaktayız. Genelde kadınların sıkça karşılaştığı sorunlarda birisidir. Eski sevgilisinin adını yeni sevgilisine karşı söylemesi kadın tarafından asla hoş karşılanmamaktadır. Bu durum sadece unutturma büyüsünün bir parçasıdır. Harici olaak eski sevgiliyi unutturma büyüsü farklı yöntemler için de tercih edilmektedir. Bu yazımızda sevgiliyi unutma adına tüm merak ettiklerinizi gidermek istiyoruz.

Eski Sevgilimi Unutamıyorum

Başlıktaki belirttiğimiz ‘’ eski sevgilimi unutamıyorum ‘’ terimi en sık rastlanılan konulardan birisidir. Kadın ya da erkek fark etmeksizin aynı sorunları yaşayabilmektedir. Ayrıldınız ve aradan belki 3-5 gün geçti belki aylar, belki de yıllar geçti ama hala aklınızın bir kenarında bu kişi duruyor ise çok derin izler taşıyor olabilirisiniz. Eski sevgiliyi unutturma büyüsü ile bu kişiyi aklınızdan tamamen çıkarabilirsiniz.

Eski Kız Arkadaşımı Unutturma Büyüsü

Erkeklerin de en çok rahatsız olduğu konulardan birisi ayrıldıkları kız arkadaşlarını aradan yıllar geçse bile unutamamalarıdır. Her gün aklıma geliyor diyenler bile olmaktadır. Gece rüyalarımda bile eski çıktığım kız arkadaşımı görüyorum diyenler devamında iletişimleri olmadığı için bu kişileri merak etmek te ve aramak istemektedirler. Halini hatırını sormak için elleri telefon gidenler acaba aram mı, aramasam mı diye içi içlerini yemektedir. Ancak önlerinde bazı engeller olduğu için arayamadıkları gerçeği ile yüz yüze kalmaktadırlar. Bu nedenle aklınızdan tamamen silmek ve bir daha hatırlamamak için eski sevgiliyi unutturma büyüsü erkekler için vazgeçilmez bir iyilik olacaktır.

Eski Erkek Arkadaşı Unutturma Büyüsü

Erkekler kadar kızların da en büyük sorunlarından birisi daha önce birlikte olduğu belki de birçok güzelliği beraber yaşadığı anılarını unutamamaları akıllarında kalmalarına sebep olmaktadır. Belki yeni bir aşka yelken açtınız ama yeni sevgilinizi hala sevemiyorsanız bunun nedeni eski erkek arkadaşınız olabilir. Aradan ne kadar zaman geçti bizler bilemeyiz ancak eski erkek arkadaşımı unutturma büyüsü ile bu sorunları da aşabilmektesiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra