Menu

Erkeklik Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkekliği bağlama büyüsü kadın ile bağlanan erkeğin cinsel ilişki yaşayamaması için yapılır. Büyüler yapılış nedenlerine göre yapılan kişinin düşünce yapısını etkiler. Büyü yoluyla gönderilen enerji direk olarak kişinin beynini etkileyecektir. Eğer erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır merak ediliyorsa, yönlendirilen güçlü enerjiler yoluyla yapıldığı söylenebilir.

Erkeklik Bağlama Büyüsü

Erkeklik bağlama büyüleri genellikle yuvaların yıkılması için yapılan ve vebali çok büyük olan kara büyülerdir. Kadın eşinin kendisinden soğuduğunu, belki de hayatında başka birisi olduğunu düşünecektir. Hiçbir evli çiftin aklına erkekliği bağlama büyüsünün yapılmış olduğunun gelmeyecek olması doğaldır. Zaman içinde evlilik büyük hasar alacak ve bitmeye kadar gidebilecektir. Erkekliği bağlama büyüsü yapılan erkeğin iktidarsızlığı sadece eşine karşı olur. Başkalarıyla rahatlıkla cinsel ilişkiye girebilen erkek, söz konusu eşi olunca başarısız olacaktır.

Erkeği elde etmek isteyen üçüncü kişiler bu büyü yoluyla evliliği bitirmek isteyebilirler. Tamamen art niyetlerle yapılan bir uygulamadır. Bazen de evli çiftlerde kadın erkeklik bağlama büyüsü nasıl yapılır öğrenir ve kocasına kendisi yaptırır. Burada kadının amacı kocasının gözünün kendisinden başka kimseyi görmemesini sağlamaktır. Burada erkek karısından başka kimseyle cinsel ilişkiye giremez. Bu bağlama büyüsü kadınlar için de yapılabilir. Kadın bu büyüye maruz kalmışsa cinsel ilişkiye girebilmesi imkansız hale gelir. Kadına yapılmasındaki sebep de erkeğin evden uzaklaşmasını sağlamaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evlilikte yaşanan bu sorunun büyü kaynaklı olduğunun anlaşılması kolay olmaz. Eğer evlilik bozulmadan önce neden fark edilirse büyüyü bozma yollarını bulmak gerekir. Kimin erkekliği bağlama büyüsü nasıl yapılır diyerek bu uygulamayı yaptırdığı tespit edilirse, evli çiftin bu kişiye karşı önlem alması kolay olacaktır.

Erkekliği bağlama büyüsünü çözmek için önerilen pek çok yol vardır ki, başlıcası dualardır. Erkekliği bağlama büyülerinin bozulmasında sidir ağacı yaprağının kullanılmasına çok rastlanır. Bu yöntemde yedi adet yeşil sidir yaprağı alınır. Yapraklar iki taşın arasına konularak iyice ezilir. Ezilmiş yapraklar bol miktarda su ile karıştırılır. Suyun üzerine Ayet-el Kürsi okunur. Erkekliği bağlama büyüsüne maruz kalan insan bu sudan üç yudum içmeli ve arkasından bu su ile yıkanmalıdır. Bu yöntemin büyünün etkisini tamamen ortadan kaldıracağına inanılır.

 

19 Comments
 1. sezen Türk Mayıs 30, 2018 / Cevapla
  • sezen Türk Haziran 6, 2018 / Cevapla
 2. tülay dolunay Mayıs 31, 2018 / Cevapla
  • Leyla A. Haziran 6, 2018 / Cevapla
 3. Kevser C. Haziran 2, 2018 / Cevapla
  • Su A. Haziran 6, 2018 / Cevapla
 4. Nilay Gök Haziran 8, 2018 / Cevapla
 5. İlyas Kara Haziran 9, 2018 / Cevapla
  • abdulkadir Haziran 10, 2018 / Cevapla
 6. Dilara Haziran 16, 2018 / Cevapla
 7. Ahmet Selim Haziran 19, 2018 / Cevapla
 8. Hilal Haziran 23, 2018 / Cevapla
  • ahmet Temmuz 3, 2018 / Cevapla
 9. Ceylan Haziran 26, 2018 / Cevapla
 10. Secil Haziran 30, 2018 / Cevapla
 11. Ayfer Temmuz 5, 2018 / Cevapla
 12. Kamile Temmuz 19, 2018 / Cevapla
  • Tılsım Ağustos 23, 2018 / Cevapla
 13. ozgurlugun elli tonu Haziran 15, 2020 / Cevapla

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra