Menu

En Zor Aşk Büyüsü

Büyülerin yapımı oldukça zordur, özellikle kullanılan malzemelerin bulunma derecesine göre zorlukları da artar. Ayrıca büyülerin yapımında cinler ve kabileleri de kullanıldığı için büyü yapmak oldukça zor bir hal alır. Bu yüzden kesinlikle siz evde büyü yapmaya kalkmamalısınız. Bir büyü ne kadar kolay olursa olsun cinlerin musallat olma durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden bu tehlikeden uzak durmak için büyü yaptırmaya medyuma ya da hocaya gitmeyi tercih etmelisiniz.  En zor aşk büyüsü genelde kara büyülerdir. Kara büyülerin yapımında oldukça zor ve farklı malzemeler kullanılır ve bu malzemeler büyünün kuvvetini çok arttırır. Bu yüzden de en çok tercih edilen büyüler kara büyülerdir.

En Zor Aşk Büyüsünün Yapılışı

En zor aşk büyülerinin yapımında genelde cenin, ölü toprağı ya da domuz yağı gibi bulunması zor olan malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler büyünün gücünü çok artırır ve etki süresi de kısalmaktadır. Genelde zor aşk büyüleri için ölü toprağı çok fazla tercih edilir. Yeni ölmüş bir kişinin mezarından alınan toprak kullanılarak yapılan aşk büyüsü çok tehlikelidir. Bu büyüyü yaptırdığınızda size aşık olamayacak kişi yoktur. Sizden nefret eden bir kişinin duyguları bile anında bu büyü sayesinde değişecek ve size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. En zor aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişinin duyguları birkaç gün içerisinde değişmeye başlar. Kişi sabah akşam sizi sayıklamaya başlayacaktır. Kısa sürede size gelerek sizinle birlikte olmak istediğini dile getirir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

En Zor Aşk Büyüsünün Tesir Etme Süresi

En zor aşk büyüsünün bile belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişinin duyguları anında normale döner ve kişi sizden nefret etmeye devam edecek, sizi hemen oracıkta terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresi sona ermeden hemen önce mutlaka büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. En zor aşk büyüsü yeniletildiğinde kişi üzerindeki büyü etkisinin devamlılığının sürmesini sağlarsınız. Bu şekilde kişi sürekli olarak sizi sevecektir ve sizinle olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra