Menu

En İyi Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Bağlama büyüleri aşk için yapılabildiği gibi kısmet bağlama, dil bağlama, erkeklik bağlama ve buna benzer niyetlerle kötü amaçlar için de kullanılabilen büyülerdir. Bu büyüler ak büyü kapsamında olduğu kadar kara büyü uygulamaları arasında da yer alır. Bu nedenle en iyi bağlama büyüsü yapan hocalar bu iki büyü çeşidini de bilen hocalardır.

Bağlama Büyüleri Hangi Amaçlarla Yapılır?

Aşk ve muhabbet büyülerinin de bağlama büyüsü kapsamında yer alması nedeniyle büyünün  yapılmasının istenmesindeki amaçlar değişiklik gösterebilir. Tamamen iyi niyetlerle kişi sevdiği insanla bir arada olabilmek için büyü yaptırmak isteyebilir. Elde edemediği kişiyi kendine aşık etmek için uygulanabilir ya da giden sevgilinin geri dönmesini sağlamak bir neden olabilir. Evliliklerde eşlerin de başvurduğu bir yöntem olarak öne çıkar. Özellikle kadınlar eşi eve bağlansın diye ve gözü kendisinden başka kimseyi görmesin diye bu amaçlı büyü yapımına gidebilmektedir. Bu uygulamaların hepsi iyi niyetli kabul edilir ve en iyi bağlama büyüsü yapan hocalar tarafından başarıyla yapılır.

İnsanlardan bağlama büyülerinin kötü amaçla kullanımıyla ilgili talepler de gelmektedir. Yuvaların yıkılması amacıyla erkekliği bağlama büyülerinin yapılmasıyla sık karşılaşılır. Sevdiği ya da eşi kendi sözünden dışarı çıkmasın ve hiçbir şeye karşı koymasın diye dil bağlama büyüleri yaptıranlar vardır. Kısmet bağlama büyüleri ise en yaygın görülenlerin arasındadır. İnsanların evlenmesini engellemek için yapılabildiği gibi gelir elde etmesini engellemek amacıyla da yapılır. İşyerleri ya da ticarethaneler üzerine yapılan bağlama büyüleri nedeniyle birçok insan iflas etmiş ve büyük maddi zorluklar içine düşmüştür.

Kara Büyü Kabul Edilen Aşk Büyüleri

Aşk için yapılan bağlama büyülerinin kara büyü olarak kabul edilen türleri de vardır. Özellikle papaz büyüsü ile bir insan bağlanmak isteniyorsa bu kara büyüdür. Aşk için yapılan bu bağlama amaçlı büyülerin kara büyü sayılmasının nedeni bu uygulamaların büyülenen insan üzerinde bıraktığı etkilerdir. Kişinin iradesini o kadar güçlü eline geçirir ki aşık edilmek istenen kişi bu büyünün yapılmasından itibaren tamamen büyü yaptıran kişinin kontrolü altına girer. Bu tarz büyülerin en iyi bağlama büyüleri yapan hocalar tarafından yapılması tehlikeleri göz önüne alındığında çok önemli hale gelir.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra