Menu

En Hızlı Zarar Veren Büyü

Büyüler arasında en hızlı zarar veren büyü sabun büyüsü olarak kabul edilir. Sabun büyüleri büyü uygulamaları arasında en tehlikeli olan büyü olarak kabul edilir çünkü sabun büyüleri insanı ölüme kadar götürebilen büyülerdir.

En Tehlikeli Büyü

Sabun büyüleri çok tehlikeli olmalarına rağmen dünyada ve ülkemizde kullanılan büyülerdir. Ülkemizde Anadolu kırsalında yaygın olarak kullanıldığı bilinmektedir. Sabun büyüleri çok çabuk tesir eder ve çok güçlü etkiler yaratır. Sabun büyüleri en hızlı zarar veren büyü olarak kabul edilir ve yapılan kişiyi sakat bırakmak, kişinin sağlığını kaybetmesine neden olmak, kişiyi çıldırtmak, mantığını ve ruhsal dengesini bozmak gibi kişinin hayatını perişan etmek gibi amaçlarla uygulanır.

Nasıl Uygulanır?

Sabun büyülerinde gereken sadece iki malzeme vardır. Kalıp sabun ve iğneler kullanılarak yapılan sabun büyülerinde ilk aşama sabunu oyarak ya da üzerine çizerek temsili bir insan figürü yaratmaktır. Ortaya çıkan insan figürünün büyü yapılacak kişiyi temsil ettiği düşünülür. Yapılan figürün çok gerçekçi olmazı gerekmez fakat büyü kadın için yapılacaksa göğüslerinin belli edilmesi gerekir.

Sabun büyüsünde ikinci aşama iğne batırma amacıdır. Kişi ne niyetle büyü yaptırmak istiyorsa o niyet için uygun olan noktalara iğne batırılır. Eğer iğne sabun kalıbının oryasına doğru batırılırsa büyü yapılan kişinin kalp krizi geçirme riski doğar ve kişi ya kalp krizi geçirir ya da çok büyük duygusal acılar çeker. İğneler kollara batırılırsa kişi ekonomik olarak çöker ve girdiği her ticari faaliyet başarısızlıkla sonuçlanır. Ayak kısmına bir tane iğne batırılırsa kişinin bulunduğu bölgeden göçmesi sağlanır iki iğne batırılması ise kişinin felç olması içindir. Eğer sabun kalıbında enseye denk gelen bölgeye iğne batırılırsa kişinin bir cinayete kurban giderek ölmesi hedeflenmiştir.

Sabun büyüsü en hızlı zarar veren ve kişilerin hayatlarını perişan eden büyülerdir. Sabun büyüsü uygulayan kişi batırdığı iğnelerin ucuna siyah iplikler bağlar. Siyah ipliklerin bağlanma nedeni bir kara büyüye niyetlenerek uygulama yapılmasıdır. Eğer uygulama siyah iplik geçilmeden yapılırsa büyü yapılan kişiye amacın çok dışında etkileri olur ve kişi daha rahat bir hayata kavuşur.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Call Now ButtonAra